Fuck Buddy'ye Sevgililer Günü Hediyesi Alınır mı Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   İnsanlar 14 Şubat için o günü geçirebilecek sevgili arayışına girdi malumunuz e bu duruma karşılık o kişiye sevgililer günü hediyesi alınır mı sorusu yerinde bir soru bence. Nitekim insanlar tartışmaya başlamış bile bu konuyu. Fuckmate bir ilişkide yani arada sırada görüşülen, görüşülen zaman diliminde sadece cinsel ilişki kurulan, fuck buddy de denilen bu kişilere sevgililer günü hediyesi alınır mı? Bence alınmaz arkadaşlar. İlişkinin tanımı belli. Bir sevgililer günü hediyesi o ilişkiyi farklı bir noktaya taşıyabilir. İki tarafında böyle bir niyeti ve talebi yoksa neden hediye alınsın ki? Normal zaman diliminde belki ama "Al bu sana sevgililer günü hediyem" demek partnerinizin sizi yanlış anlamasına sebep olabilir.
    ozge-uzun10
    Herkes böle modernleşme adı altında bir şeyler dio ama şu fuck buddy olayı tamamen bir saçmalık. Madem o kişiye karşı bişi hissetmiyosunuz neden tek bi kişiyle idare ediyosunuzki? Ya da neden her önünüze gelenle yatmıyosunuz? Sonuçta sizi ona çeken bir şey var. Ayrıca hoşlanmak, birini sevmek ne zamandan beridir eziklik ya herkeste böyle bir egoist düşünce hakim. Bence duygularını söyleyemeyen, saklayan en ala eziktir yani. Valla oh yat kalk, seviş, vakit geçir sonrada sevgilim değil. Ulan zaten sevgilinin amacı bu. Biriyle düzenli bir şekilde sevişiyorsan o senin sevgilindir parnerindir.
     buse01
     Bir kondom olur prezervatif olur kelepçe olur sonra velakin eğer ilişkiniz uzun süreli olduysa vibratör alabilirsiniz..
      gulfemkaya
      Fuck buddyliğin olayı zaten duygusal bir şeyin olmaması ve bu tarz özel günler vs. kutlamamak değil mi ya
       5dilbiliyomben
       teorik olarak alınmaması gerek fakat bizim Türk insanı yattığına aşık olduğu için muhtemelen alacaktır.
        moon_night
        Olm ben bütün gün evde oturuyom Büyük ihtimalle kendime hediye alıcam zaten Ne sorunlar var yaaa...
         patavatszmelek
         Fuck buddy ne arkadaşım? Bu da yeni moda oldu... Duygusallık yokmuş da bilmem neymiş... Yoksa nasıl sevişiyorsun? İnsan duygusal açıdan hiçbir şey hissetmediği biriyle ne diye sevişir? Biriyse sevişiyorsan zaten onu bir şeyinden hoşlanıyorsun demektir. (Örneğin; senin tatmin etmesinden...) Hoşlantı da zaten bir duygudur.
          patronicee
          Fuck Fuck konuşup asabımızı bozuyorsunuz.
           decaelo
           yorumlara bakıyorum da ne kadar genişlemiş herkes. yazık
            gregory_
            Almiycaksan fuck ma çok ayıp.
             raselika
             Bu sevgililer günü olayını biraz abartmıyor musunuz ya? Hadi sevgiline aldın anlarız da fuckbuddy'e de alınmaz yani. Abartmayın.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.