Fuck Buddy Kafasını En Çok Kimler Seviyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cesuryurek-
   Günümüzde ilişkiler ve yaşayış şekilleri değişti. Şehir hayatı ve ortamlar bizi daha önce hiç denemediğimiz ve yapmadığımız şeyleri dener konuma getirdi. Sizce tüm bu gelişmeler ve yaşananları göz önüne aldığımızda bu Fuck Buddy olayını kadınlar mı daha çok yapıyor veya seviyor yoksa erkekler mi ? Ben erkeklerin daha çok sevdiğini düşünüyorum ama kadınlarında sessiz sessiz bu durumdan hoşlandığını ve kalıplara girmeden bazı şeyleri tatmak istediklerini düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz ?
    gregory_
    Fucktir et kim ne isterse yapsin, mutlu olsun herkes:)
     a.l.p.o.l.l.o.n
     Bana iğrenç geliyor. Cinsel anlamda seni sevgilin tatmin ediyorsa onunla ol. Yoksa yani olmaz öyle. Sevgilinlede kesinleşmişse duyguların sabahlar olmasın canın istediği zaman seviş zaten. Evlendikten sonra şahsen fantezi üstüne fantezi eklerdim. Duygular bir sürüden sonra sex oluyor bende. Bekleyen derviş muradına ermiş :)
      deniz006
      Bir kaç saate yakın sohbet ettik, 20 dakika falan seviştik. Niye acele ettik bu kadar, pek anlayamamıştım. Gözlerimi kapattı ve biraz yumuşak diliyle tüm vücudumu toplumsal baskılardan, bağlılıklardan arındırdı ve sonrasında bir anda içime girdi. Bu söylediklerimi yakın zamanda tanıştıgım biriyle yaşadım ve satır satır an an aklıma geldi şimdi. Yani sevmek veya nasıl söylesem erkek mi çok seviyor kadın mı çok seviyor çok yanlış bazen anlık böyle fuck buddy durumu yaşıyorsunuz. Ve o kişiyle devamlı olmasa da ara ara fuck buddy olarak takılıyoruz... Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum... Tüm bunları yaşarken de bir erkek arkadaşım yok dönem dönem oluyor ve bitiyor uzun ilişkilerim o yüzden arada ihtiyaçtan yaşıyorum böyle şeyler.
       moon_night
        eski_bi_tanidik
        Ben daha çok ameriga sokaklarında twerk yapanların kafasından istiyom ne güzel eğlenceli hayatlar yaa BSHDJDHSDJ
         almila__
         Net erkekler seviyor ama artık devir değişti şimdi kızlarda seviyorum. O yüzden ben çok bir tarafa yıkmayacagım.
          absurdizm
          Sevmek bir ömür sürer sevişmek bir dakikaaa. Kaç kere diyeceğim seviyorsanız sevişin birader!
           buse01
           Fuck fuck işler..
            _gizem_
            Gereksiz Duygusal şeyleri tercih ederim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.