Friendzone Yemekten Nasıl Kurtulunur?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kisacadeniz
   Friendzone kavramını hepiniz duymuşsunuzdur. İki kişi arasında biri karşı tarafı severken diğer kişinin onu tamamen arkadaş olarak görmesi gibi iğrenç ve saçma bir durumdur. Bu tarz durumlarda herkes arkadaş olan tarafın karşı tarafı friendzone'a aldığını düşünür ama aslında kişi kendi kendini friendzonelar. Böyle dediğimde çok karışık olduğunun farkındayım ama şöyle düşünün arkadaş olan ve hoşlandığınız kıza olan davranışlarınızı karşılaştırın. Aslında ikisine de hemen hemen aynı şekilde davranırsınız hatta arkadaşınız olan kıza daha açık bir şekilde. Hoşlandığınız kıza ise sizi friendzone'a alabilir ve kaybederim düşüncesiyle çok uzun süre hazır olması için beklersiniz. Oysaki en başında davranışlarınızla arkadaşınıza olduğunuz gibi ona da açık olsanız hiç böyle bir damga yemezsiniz. Hadi cesaretinizi toplayamadınız diyelim o zaman arada ona aranızdaki şeyin arkadaşlıktan daha özel olduğunu hissettirecek hareketler yapıp etrafınızda başka kızlarla flört ettiğinizi ama görüştüğünüz kızların çok da ciddi olmadığını söyleyin. Özellikle kızlar üzerinde kişi tek aday olmadığını bilirse daha atak oluyor. Her ihtiyacı olduğunda yanında olmayın biraz dengesiz davranırsanız friendzone'dan çıktığınızı çok rahat bir şekilde görürsünüz.
    monaiman
    Friendzonelamayın reddedin arkadaşlar:(
     imailahorsilahh
     Dünya ahiret friendzoneumsunuz
      talihsizinteki
      çok samimi olmadan ondan hoşlandığını hissettirirsen böyle atraksiyonlara gerek kalmaz samimiyetin ayarı kaçarsa iş kankalığa döner
       karolunita-
       kurtulunamaz
        dr_geyik
        Friendzone'dan çıkılmaz, o kişiyle ilişkiden çıkılır sadece. Eğer ilişkiniz istediğiniz gibi değilse uzaklaşırsınız biter gider. Eğer sizi arkadaş olarak gören birisiyle duygusal ilişki yaşamak ya da seks yapmak istiyorsanız boşuna uğraşmayın, yapacağınız herşey sizi o kişinin gözünde aptal gösterir sadece. Sonuçta o şekilde düşünmüyor sizi işte, partner olarak çekmiyorsunuz, beğenmiyor sizi kısaca. İlla ki lazımsa onun hoşlandığı tipe uydurursunuz kendinizi, spor yaparsınız, kilo alırsınız, kilo verirsiniz, saçınızı falan değiştirirsiniz, tarzınızı değiştirirsiniz. Ama bir kişi için olduğunuz kişiyi değiştirmeye ne kadar değer bu önemli. En iyisi başta dediğim gibi istediğiniz gibi yürümeyen bütün ilişkileri bitirmek. Dünyada 7 milyar küsür insan var, emin olun sizin çok çok özel olduğunu düşündüğünüz insan basit bir insan sadece. Onu çok özel yapan herşeyi siz yüklüyorsunuz, başkasıyla tanışıp bir süre yakınlaştıktan sonra o da çok özel olacak, ondan sonra başkası, ondan sonra başkası... Yürüyün gidin kısaca, yormayın kendinizi.
         cinayetvaraga
         Bana friendzone sökmedi.
          eski_bi_tanidik
          Allah Allah ilk defa duyuyorum friendzone u. Tam anlaşılmıyo ama 🤔
           thetalentedmrripley
           Sevdiğim kız bana abi deyince, abi deyince
            karalayanadam
            Ahh ah netlik sen ne güzel şeysin. Hiç bu dolambaçlı olaylara girmeden devam..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.