Fransız Gençlerin Sedat Peker'e Destek İçin Hazırladıkları Rap Çalışması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Dillere pelesenk olur mu bilemiyorum ama İsmail Türüt'ün "Mert bir adam tanidum" çalışmasından sonra iyi geldi. Peker Twitter hesabından çalışmayı "Mücadeleme destek olmak için adıma bu şarkıyı hazırlayan Fransa’daki Ben & Az grubuna teşekkür ederim." notu ile paylaşmış. "Yeni patron yeni patron Sedat peker kendini fazla göstermez." diyor nakarat kısmında. Yasaklı pazar günlerimizin tek rengi Sedat Peker videoları daha eğlenceli hale geliyor sanki ne dersiniz? Bu bir PR'dır bana göre. Çok yakında Peker'in videolarında "Youtube kanalıma hoş geldiniz" esintileri görebiliriz bence. Bize de böyle bir Narcos nasip oldu arkadaşlar ne yapalım. Yaşasın Türk milletinin reality show sevgisi.
   https://twitter.com/sedat_peker/status/1399760967723012107
   https://twitter.com/sedat_peker/status/1399760967723012107
    eski_bi_tanidik
    Sedat Peker parti mi kuruyomuş
     me_out_bye
     Tam bir keko. Kulağa sadece az hoş geliyor oradan kurtarmış biraz ama hala geçerli kılmaz bu. Kekoluğunu örtmiyor. İçi boş her salise zırt pırt yumurtlayıp çıkardıkları sözde rap'lerden birini yapmış salmış öyle bir şey yaptım diye. Tüm hareketler manzaralardan tut her şey var olanın kopyası. /Taklit
      detokssuyu
      Çok ilginç. Neye istinaden hemen taraf almışlar Peker'İ desteklemişler falan daha biz çözemedik olayları. Neyin ne olduğunu. Fransızlar hangi ara karar vermiş?
       sedefartuny
       İğrenç olmuş. Ben Sedat Peker olsam utanır paylaşmazdım. İsmail Türüt'ü tercih ederim.
        eflayilmaz
        Kartel bir numara en büyük diyebilir miyiz
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.