Fransa, Yunanistan, İsrail: İlişkilerimizin Gergin Olduğu Ülkelerin İzmir'e Yardım Göndermek İstemeleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   İzmir'de meydana gelen depremden sonra Fransa, Yunanistan, İsrail gibi son zamanlarda siyasi ilişkilerimizin bir hayli gergin olduğu ülkeler İzmir'e yardım etmek istediklerini beyan ettiler. Bununla birlikte ilişkilerimizin gayet iyi olduğunu düşündüğümüz Suudi Arabistan'da yönetime yakın olduğu iddia edilen bazı hesaplar tarafından, "Türkler genelev ve plajları yüzünden gazaba uğradılar" "Bu depremden sonra Türk Lirası tuvalet kağıdına dönüşecek" tweetleri atıldı.
    maskoff
    suudi arabistan resmen bize düşman olanlardan daha düşman çıktı. dünyaya katkıları sadece petrol olan ülkeden dost edinileceğine en azından batı ile doğru bir işbirliği hepimizin karına olur. farklı olabiliriz ama düşman değiliz bu ülkelerle.
     amakafamiznasiguzel1
     bizim ülkemizin insanları da iyi oldu diyor... empati yoksunu gerizekalı insanlarımız.
      tsukyomi
      Sadece siyasi ilişkilerimiz gergin, fiilen savaşta değiliz. Şaşırılacak bir şey değil bu. Araplardan da geçmiş olsun dileği beklemiyordum açıkçası, malzemeleri belli oksijen israflarının. Zarardan başka bir şey değiller.
       redblack
       Arab seviciler bi baksin hele.
        sedefartuny
        Sembolik olsa da yapılması gereken bu. Araplara da diyecek bir şeyim yok. Biz alışkınız onların kazıklarına diyeceğim ne yazık ki. Arap kralı öldüğünde güzel ülkemde milli yas ilan edilmişti. En çok o koyuyor bana.
         okadin
         Siyasal islamın nasıl barış getiremediği ve getiremeyeceği adlı içerik olmuş. O laf ettiğiniz plajları dolduran sizlersiniz Araplar. Size de yazıklar olsun.
          eski_bi_tanidik
          Allah Allah 🤔 abd de yardımda bulunuruz demiş 🤨 Kafalarına taş düştü galiba 🤷🏽‍♀️ ii de suudi arabistan bizim dostumuz değildi zaten
           cinayetvaraga
           Birbirine düşman olmaya çalışan ülkelerin felaket paydalarında birleşmeleri tüm bu siyasi kapışmaların bir hiç olduğunu gösteriyor. Mühim olan İ N SA N L I K !
            detokssuyu
            Din kardeşliği diye bir şeyin siyasi ilişkilerde hiçbir anlam ifade etmediğini görüyoruz ama çok duygusal yaklaşıyoruz. Suudi Arabistan'ın bu depremi yaşadığı ve bizim olası tavrımızı düşünün. Ne demek istediğimi anlayacaksınız.
             peripedia
             Teşekkür ederiz Fransa, Yunanistan ve İsrail. Ben Arapların tweetlerine takıldım. Ne ahlaksız ne iğrenç tweetler bunlar böyle. Siz ne istiyorsunuz bizden? Yarım gün milli yas az mı geldi?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.