Fransa, Yunanistan, İsrail: İlişkilerimizin Gergin Olduğu Ülkelerin İzmir'e Yardım Göndermek İstemeleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   İzmir'de meydana gelen depremden sonra Fransa, Yunanistan, İsrail gibi son zamanlarda siyasi ilişkilerimizin bir hayli gergin olduğu ülkeler İzmir'e yardım etmek istediklerini beyan ettiler. Bununla birlikte ilişkilerimizin gayet iyi olduğunu düşündüğümüz Suudi Arabistan'da yönetime yakın olduğu iddia edilen bazı hesaplar tarafından, "Türkler genelev ve plajları yüzünden gazaba uğradılar" "Bu depremden sonra Türk Lirası tuvalet kağıdına dönüşecek" tweetleri atıldı.
    amakafamiznasiguzel1
    bizim ülkemizin insanları da iyi oldu diyor... empati yoksunu gerizekalı insanlarımız.
     maskoff
     suudi arabistan resmen bize düşman olanlardan daha düşman çıktı. dünyaya katkıları sadece petrol olan ülkeden dost edinileceğine en azından batı ile doğru bir işbirliği hepimizin karına olur. farklı olabiliriz ama düşman değiliz bu ülkelerle.
      redblack
      Arab seviciler bi baksin hele.
       eski_bi_tanidik
       Allah Allah 🤔 abd de yardımda bulunuruz demiş 🤨 Kafalarına taş düştü galiba 🤷🏽‍♀️ ii de suudi arabistan bizim dostumuz değildi zaten
        okadin
        Siyasal islamın nasıl barış getiremediği ve getiremeyeceği adlı içerik olmuş. O laf ettiğiniz plajları dolduran sizlersiniz Araplar. Size de yazıklar olsun.
         maskoff
         https://dio.onedio.com/baslik/yunanistan-basbakani-nin-attigi-deprem-tweet-i-1014729?t=popular&f=all&p=1
         yunanistan başbakanı'nın attığı deprem tweet'i
          sedefartuny
          Sembolik olsa da yapılması gereken bu. Araplara da diyecek bir şeyim yok. Biz alışkınız onların kazıklarına diyeceğim ne yazık ki. Arap kralı öldüğünde güzel ülkemde milli yas ilan edilmişti. En çok o koyuyor bana.
           tsukyomi
           Sadece siyasi ilişkilerimiz gergin, fiilen savaşta değiliz. Şaşırılacak bir şey değil bu. Araplardan da geçmiş olsun dileği beklemiyordum açıkçası, malzemeleri belli oksijen israflarının. Zarardan başka bir şey değiller.
            peripedia
            Teşekkür ederiz Fransa, Yunanistan ve İsrail. Ben Arapların tweetlerine takıldım. Ne ahlaksız ne iğrenç tweetler bunlar böyle. Siz ne istiyorsunuz bizden? Yarım gün milli yas az mı geldi?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.