Fransa'da "Erkeklerden Nefret Ediyorum" Kitabının Yok Satması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   fransa'da nefrete teşvik ettiği için toplatılmasına karar verilen "erkeklerden nefret ediyorum" adındaki feminazi kafa ürünü bir kitapçığın satışlarının iyice artarak baskısının tükenmesi olayıdır. yayınevinin ifadesine göre, erkek düşmanlığı kız kardeşliğe alan açılması için bir yöntem olarak savunulmuş. daha büyük bir yayınevi tarafından da tekrar basılacakmış. bu aptal politik doğrucular sıkıştıklarında biz eşitlikçiyiz derler, şımartıldıklarında işi nasıl da faşizme döküyorlar görün. oysa kadınlara karşı yapılabilecek en ufak bir eleştiride dahi derhal sindirme politikası, ad hominemler, karşı tarafı kadın düşmanı hatta potansiyel tecavüzcü ilan etmeler, tonla şamata vs. derken ordan da ayrı bir faşizme yelken açıyorlar.
    _sofia_
    Şimdi bu kitabın içinde dünyanın en kadim bilgileri, haklılık payının tillahı olsa ne yazar? Nefret söyleminin yaşamı en çok yaraladığı zamanlardan geçerken hem de bir kitabın adının bu olması ve yok satması krizi fırsata çevirmektir bir taraftan da.
     strangestar
     Feminaziler gittikçe çoğalıyorlar yakında ele geçirme protokolünü başlatıcaklar ve her erkeği köleleri yapana kadar durmucaklar Hayatta kalan bir erkek yıl 2087
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.