14
24.8.2020
FOX TV: Fatih Portakal Görevini Bırakma Kararı Aldı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   FOX TV'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada anchorman Fatih Portakal'ın görev bırakarak emekliliğini istediği duyuruldu. FOX TV, dün akşam görevini bıraktığı iddiası gündeme gelen Fatih Portakal’la ilgili açıklama yaptı. Kanal iddiaları doğruladı. FOX TV'nin açıklaması şu şekilde: "2010 yılından beri kanalımızda FOX Ana Haber bülteni sunuculuğu görevini büyük bir başarıyla yürüten ve FOX ekranlarından milyonlara ulaşarak Türk televizyon tarihine geçen rekor başarılarda önemli katkıları olan değerli ekip arkadaşımız Fatih Portakal, görevini bırakma kararı aldığını ve emekli olma isteğini kanal yönetimimize bildirmiştir. Fatih Portakal görevi süresince FOX'un en önemli değerlerinden biri olmuştur. Aldığı karara saygı duymakla birlikte, çok sevdiğimiz bir çalışma arkadaşımıza veda ediyor olmaktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İzleyicimize objektif ve doğru haber sunma politikası doğrultusunda; samimiyet, açık sözlülük ve cesaretle sunduğu haberler takdirle izlenmiştir. Bugüne kadarki tüm katkıları için kendisine teşekkür ediyor, yeni yaşamında mutluluklar diliyoruz. Doğan Şentürk yönetimindeki FOX Haber bugünden sonra da aynı çizgide, etik gazetecilik ilkelerini en ön planda tutarak, doğru ve objektif haber politikasına devam edecektir. Konuyla ilgili yazılı basın, görsel basın ve sosyal medyada yayılan spekülatif ve yanıltıcı yorumlar için tüm kamuoyundan hassasiyet göstermelerini ve yaptığımız bu açıklama dışındaki yorumlara itimat etmemelerini rica ederiz."
   0
    eski_bi_tanidik
    Güzel haber
     hogwartsmektubugelmeyen
     Valla günün hatta aylarca şok haber diyebileceğimiz bir haber
      me_out_bye
      Ne yapak bizene. İlgilenmiyorum. -- Hayırlısı olsun. 🤔😐🤷🏻‍♂️😒😐🤷🏻‍♂️.
       selaminaluminyum
       Taze sıkılmış diye anılmak istemiyorsanız sonuç bu olur
        mortie
        hayırlısı olsun. uygar ülkelerde orta yolcu olarak sayılabilecek ama bizim durumlara göre muhalif tarzda haberler sunuyordu. tv'de muhalif gazı alma durumu gerçekleşirse dev bir kitle sosyal medyaya kayar. belki daha iyi olur.
         etipufyaren
         Yandaş spikerlere kaldık. Gün içinde aldığım en kötü haber.
          sedefartuny
          Eskisi kadar keyif vermiyordu programı zaten. Son zamanlarda sürekli heyecanlı heyecanlı bir şeyler anlatmaktan öte gidemiyordu. Taze kan her zaman daha iyidir.
           yumuklusucurta
           herif portakal gibi kışın tv lerde yazın yok mevsimi bitti
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.