Foça'da Gezilecek Yerler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ersoyt
   İzmir’in şirin tatil ilçelerinden biri olan Foça; doğal güzellikleri, tarihi eserleri ve denizi ile ziyaretçilerini büyülemektedir. Turistik noktalardan birine ev sahipliği yapan Foça’da gezilebilecek birçok destinasyon bulunmaktadır. Eski Foça ve Yeni Foça diye ikiye ayrılan ilçede, yoğunluğun daha fazla olduğu bölge genellikle Eski Foça olmaktadır.
   https://turizm.page.link/qbvQ
   Foça gezilecek yerler
   düşünüldüğünde mekanlarıyla ve tarihi yapılarıyla oldukça zengin bir ilçedir. İzmir merkeze yaklaşık 1 saatlik mesafede bulunan Foça, özellikle hafta sonu kaçamakları için hem yerel halkın hem de çevre illerdeki insanların çokça tercih ettiği bölgeler arasındadır. Mutlaka görülmesi gereken yerler arasında; Athena Tapınağı, Sazlıca Koyu, Beş Kapılar Kalesi, Frigya Tepesi ve Foça Adaları bulunmaktadır. İster kendi özel aracınızla isterseniz de Foça gezi rehberi aracılığıyla tüm tarihi yerleri gezebilir, aynı zamanda da denizin tadını en güzel şekilde çıkartabilirsiniz.
    leb
    amfibi piyade tugayı
     kalpci
     Focanın denizindeki yosunları skym Ödüm kopuyor orada denize girerken mk Her an bi deniz yaratığı yosunların arasından çıkacakmış gibi…
      minatu
      https://blog.entatil.com/foca-gezilecek-yerler/
      foça gezilecek yerler arasında en iyi 22 yer listesi
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.