Flörtünüzün Eski Sevgilisiyle Konuştuğunu ve Buluştuğunu Öğrenseniz Ne Yapardınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nizekaroel
   Diyelim ki flörtünüzün ya da sevgilinizin eski sevgilisiyle konustugunu hatta arada bir bulusup beraber vakit gecirdiklerini ögrendiniz. Tepkiniz ne olurdu?
    ulrich
    E donsun eskiye cok istiyorsa , ne yapayim eskicilik ruhundaysa..
     djsinemovic
     Sevgiliyse açıklama dahi yapmadan hayatımdan çıkarırım. Flörtse bir şey demeye hakkım olduğunu düşünmüyorum, bu durum beni çok kırdıysa daha ciddi bir şeyler istediğimi konuşabilirim belki
      moonlight3rd
      Bende kalmasın. Gitsin ona. Sahip mi çıkıcam bi de?
       arslanbey
       SEVİNİRİM. gayet basit böyle şeyler. onun için hala ÖNEMLİ olan birileri varsa biz HENÜZ flört aşamasındayken aklı oradaysa MÜTHİŞ. desteklerim ve hala seviyorsa İLİŞKİLERİNE bir ŞANS daha vermelerini TEMBİHLERİM.
        sozdedegilgozde
        Üzülürüm kesin. Ve asla cevap vermeden sessizce uzaklaşırım. Bunu çok aşık olduğum ve yıllarımı geçirdiğim eski sevgilime de yapmıştım. Tek bir kelime söylemeden çıkmıştım hayatından. O zaman arada sırada da olsa konuşurduk çünkü iletişimimizi koparmamştık ayrı olsak da..
         roxannee-
         Ne yapcam hiçbir şey yapmam hiç işim olmaz çünkü. Kimseyi tercihlerinden dolayı sorgulayamazsın. Kendimi de hiç üzmem böyle durumlarda. Varsa vardır. Yoksa yok.
          muzlu-pasta
          FUCK YOU FUCK YOU VERY VERY COMPLETELY
           furkanbozkurt
           Sıkıntı çıkar.
            buse01
            Ben de ona buluşmak için söz veririm cafeye gel diye eski sevgilimi de çağırırım eski sevgilimle beni görmesini sağlarım.İntikam alırım bi nevi diyelim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.