Flörtün Sana Eski Sevgilisiyle Görüşmek İstediğini, Durumunun Kötü Olduğunu Söylüyor. Sana Fikrini Sormuyor, Ne Yapardın?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eefenizz_
   Ne yapardınız??
    who_am_i
    Saygı duyarım
     peripedia
     Keyfi bilir. Beni üzecek herhangi bir durumda kapı dışarı edileceğini biliyordur diye düşünüyorum. Öğretmişimdir büyük olasılıkla. Öğretemediysem de benim ayıbım. Hayatımdaki insanların bunu bilmesi için çabalarım genelde. Beni üzecek durumlar yaratan insanları hayatımda tutmamak temel felsefem.
      detokssuyu
      Bunları kıskana kıskana, gözümüzden sakına sakına bu hale getirdik arkadaşlar zaten. Sevginin insanları şımarttığı doru. Bırakın ne yapıyorlarsa yapsınlar. Belki gerçekten arkadaş kalabilmişlerdir, belki gerçekten eski sevgilinin ihtiyacı vardır bizimkine, ölüm kalım meselesi falandır belki. Merak etmeyin nasıl olsa kokusu çıkar bir şekilde.
       _umut_
       Geri gelmemesini onun yanında kalmasını söylerim . Eşyası filan varsa yarın gelip beraber filan alsınlar işte. Olay izin almak filan değil. Olay partnerine danışarak onu önemsediğini göstermek ve hissettirmek. Bunu bile yapamayan değil sevgili sokaktaki insan bile olmasın
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.