16
3.12.2020
Flörtleşme Zamanları
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   johnnybravo
   Bence ilişkiden çok bu flörtleşme zamanları zevkli. İlk tanışma, ilk heyecan, ilk etkileşim. Ne olacağını tam kestirmemekle beraber olumlu sonuç alabileceğin, karşı tarafından sana bir şeyler hissetmesini hissetme duygusu. İlişkiler belki de bu kadar heyecanlı değil çünkü ilişkilerde zamanla bir şeyler kayboluyor. Oysaki flörtleşme zamanı bütün duygular en üst seviyelerde. Bu zamanın tadını çıkarmak lazım ve tabiki ilişki başladığında da heyecanı yüksek tutmaya çalışmak çok önemli.
    monaiman
    Tamam.
     littlejohn
     Katılıyorum. İşin civcivli zamanı kesinlikle o ilk konuşmalar, o tatlı heyecanlar, o masum haller, karşılıklı çekinmeler, utanmalar vs vs. Tabi sonrasında çıkılan yolda karşılaşılan engebeler durumu biraz zorlaştırıyor veya monotonluk o ilk heyecanı bitirebiliyor. Ama tabi istisnaların sayısı da azımsanacak kadar az değil.
      impactresponse
      Evet ilişki ilerledikten sonra içlerinden biri diğerine şiddet uygulayıp mağdur da yatağa sıçmıyorsa pek de katılmıyorum.
       _umut_
       İlişkiyi canlı tutabilmek zaten bütün mesele. İki tarafın da çabası olmazsa bu mümkün olmuyo. Fakat şöyle de bir gerçek var ki ilişki isteniyorsa emek de verilmesi gerekir canlı tutmak için çabalamak gerekir. Flört hep güzel gelir çünkü tazedir ve taze meyveyi bozulmaması için uğraşman gerekmez
        cinayetvaraga
        Fingirdemek keyifli değil mi? seni gidi mart kedisi seni.
         fuzbing
         insan özlüyor el ele koşuşturduğumuz bahçeleri
          nickimdebileolmaz
          Zamanımızın içine ettiği güzel aktiviteler den biri, artık kişiler aynı anda bir den fazla kişi ile flörtleştiği için insan kendini bir yarışın içindeymiş gibi hisseder insan.
           sairsel
           Elma şekerinin şeker kısmı 😉
            helena22
            flört dönemi kadar güzel bir dönem yok keşke hep bu dönemdeki gibi kalabilsek
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.