Flörtleşme Zamanları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   johnnybravo
   Bence ilişkiden çok bu flörtleşme zamanları zevkli. İlk tanışma, ilk heyecan, ilk etkileşim. Ne olacağını tam kestirmemekle beraber olumlu sonuç alabileceğin, karşı tarafından sana bir şeyler hissetmesini hissetme duygusu. İlişkiler belki de bu kadar heyecanlı değil çünkü ilişkilerde zamanla bir şeyler kayboluyor. Oysaki flörtleşme zamanı bütün duygular en üst seviyelerde. Bu zamanın tadını çıkarmak lazım ve tabiki ilişki başladığında da heyecanı yüksek tutmaya çalışmak çok önemli.
    littlejohn
    Katılıyorum. İşin civcivli zamanı kesinlikle o ilk konuşmalar, o tatlı heyecanlar, o masum haller, karşılıklı çekinmeler, utanmalar vs vs. Tabi sonrasında çıkılan yolda karşılaşılan engebeler durumu biraz zorlaştırıyor veya monotonluk o ilk heyecanı bitirebiliyor. Ama tabi istisnaların sayısı da azımsanacak kadar az değil.
     impactresponse
     Evet ilişki ilerledikten sonra içlerinden biri diğerine şiddet uygulayıp mağdur da yatağa sıçmıyorsa pek de katılmıyorum.
      _umut_
      İlişkiyi canlı tutabilmek zaten bütün mesele. İki tarafın da çabası olmazsa bu mümkün olmuyo. Fakat şöyle de bir gerçek var ki ilişki isteniyorsa emek de verilmesi gerekir canlı tutmak için çabalamak gerekir. Flört hep güzel gelir çünkü tazedir ve taze meyveyi bozulmaması için uğraşman gerekmez
       cinayetvaraga
       Fingirdemek keyifli değil mi? seni gidi mart kedisi seni.
        fuzbing
        insan özlüyor el ele koşuşturduğumuz bahçeleri
         nickimdebileolmaz
         Zamanımızın içine ettiği güzel aktiviteler den biri, artık kişiler aynı anda bir den fazla kişi ile flörtleştiği için insan kendini bir yarışın içindeymiş gibi hisseder insan.
          sairsel
          Elma şekerinin şeker kısmı 😉
           helena22
           flört dönemi kadar güzel bir dönem yok keşke hep bu dönemdeki gibi kalabilsek
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.