Flörtle Konuşulacak Konular
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   who-am-i
   Bence bir insanla konuşacak konu bulamıyorsan onunla anlaşamıyorsundur ki anlaştığın bir insanla konuşuyor san ona söylemek istediğini bile unutuyorsundur
    tsukyomi
    Savaşlar, uzay, tarih, mitoloji, kitaplar, oyunlar, korku filmleri. Kartela geniş.
     gregory_
     ne istersen onu konus bu ne yaa , dinlemeyi de unutma tabii
      kalpci
      Yaşadığın, başına gelen enteresan bir olayı anlatırsın, sonra o olayın içindeki "mizah-siyaset-ekonomi-sanat-teknoloji" paydalarından biriyle devam edersin. O arada +18 isen inceden "cool romantizm" dediğimiz mevzuya girersin ki baş başa kalma talebinin alt metnini oluşturasın. Cool Romantizm için misal "gel sabahın ilk ışıklarına kadar arabada oraya buraya gidelim müzik dinleyelim" gibi (özgürlük, sanat, erotizm, gizem ve tehlike bir arada)... Bütçenize göre şömüneli (evet şömüneli) )otel odasına kadar geniş bir portföy var orada...
       minmina
       gündem konularından başlayıp sevdiğin şeylere doğru kayıyor muhabbet. ondan sonra da sevdiğiniz şeyleri sevgiliyle beraber yapmak istiyorsunuz. o doğrultuda da bir plan yapma (şu gün film izleyim, o gün bir yere gidelim gibi) aşamasını konuşuyorsunuz. sonra da konuşacak konu bitiyor zaten. telefonlara gömülüyorsunuz.
        sdantart
        Konuşmak için bir planlama kurmaya ihtiyacın varsa eğer o konuşmayı yapma sktr et. Doğalında gelişmesi için samimiyet yeter.
         archie
         hedefe göre değişir karşındakini tanımakla alakalı
          pisilamest1
          konuşmayın
           unlimited0
           İnsan hoşlanıyorsa o anda gerçekten konu buluyor. Ya da iki tarafın da muhabbeti çok iyi ise muhakkak konu konuyu açıyor.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.