Flört Aşamasındaki Kişinin Başka Kişilerle Flört Etmesi Suç mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   venussss
   Şöyle söyleyeyim flört ediyorsunuz biraz da ciddiye gidiyor ama ciddiye binmeden önce birileriyle flört ediyorsunuz. Bu kişi karşısındaki kişiye karşı suçlu mudur? Siz bunu öğrenseydiniz devam eder miydiniz? Buyrun sohbete...
    talihsizinteki
    arkadaşlar hayatınızın her döneminde seçmelere katılıcaksınız buna alışmanız lazım .d
     catherine-earnshaw
     Hiçbir şey oturmamış ama bir hukukunuz var. Nişanlı ya da evli değilsiniz Hiçbir şey tam anlamıyla ciddiye binmemiş Bu durumda karşındakine bir sorumluluğun yok, sana müdahale etme gibi bir hakkı yok, karışma hakkı yok. Senin de ona yok çünkü ortada verilmiş bir söz yok. İkiniz de başkalarıyla olmakta serbestsiniz. Bu durumu yaşarsam elbette canımı sıkar ama karşımdaki insanın bana ait olmadığını bilir ve onu o saatten sonra ciddiye almam. Ben başkasıyla flört etsem, onun ruhu bile duymaz. Diyelim öğrendi ve küplere bindi, benim için önem arz etmez çünkü hayatımda henüz önemli biri haline gelmemiştir. Bunun dışında, o ve ben başkalarıyla flört ettiysek birbirimizden aslında hiç hoşlanmamışızdır. Yani suçtan ziyade bir sınama, anlama yolu bu.
      dipsiz
      Nişanlılık aşamasındaki birinin başka kişilerle nişanlılık aşamasında olması gibi. Şimdi sen söyle suç mu.
       mevsimlerden-sonbahar61
       İnsan sadık olmalı yaşadığı şeye saygı duymalı
        nursuduha
        Aynı anda birkaç kişiyle flörtleşen tipleri duyunca evlendirme programlarına katılıp hangisini seçsem diye karar veremeyen tipler canlanıyor gözümde.
         cherry-cupcake
         sevgili olunmadığı sürece suçlu sayılmaz. adı üstünde flört. hemen nikahınıza almışsınız gibi davranmayın lütfeeeen 😌
          the_gost
          İnsanların birden çok flört yapma nedeni, biri olmazsa diğeriyle devam ederim diye düşündüklerinden bence. İnsanlara yedek teker muamelesi yapılması hiç de hoş değil. Bunu öğrenen insanların kendine olan güvenleri kırılıyor. Tabi ki her flörtle sevgili olunacak diye bir şey yok ancak, bence bu ileride ne kadar sadık olacağını da gösteren bir şey bence. Biriyle o anlamda ilgilenmeye başladıysan o kişiyle konuşmayı kesmeden başkasıyla flört etmeye başlanmamalı.
           transylvania
           Flörtten ne kast edildiğini biraz daha detaylı yazmalısın , Yani konuştugum kadının kafa yapısı bana uyuyorsa bir ikincisiyle konuşmak neden? düşünceleri bana ters düşüyorsa Konuşmaya devam etmek neden .. _?_
            shehremini
            Karşıdakini meta yerine koymaktır. O olmazsa diğerini alırım... Yazık.
             tugce-cim-diyeceksiniz
             İlişkisi olduğu kişiyi bulur ispikler dehi çekerim 😂
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.