Flessi İlacı Hakkında Bilgiler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   zootarim
   Flessi ilacı günde 3 kere alınması gereken bir ilaçtır. Aç veya tok karnına alınan Flessi ilaçları akut ağrılarında kullanılmaktadır. Flessi kas ağrılarında ve aniden ortaya çıkan rahatsızlıklarda kullanılmaktadır. Her ilaçta olduğu gibi Flessi ilaçlarda da yan etkiler vardır. En çok görünen yan etkileri şu şekildedir; • Karın ağrısı, bulantı, asit yetmezliği, ishal veya kabızlık, asabiyet, sinirlilik, üst solunum enfeksiyonu gibi yaygın görülen belirtlileri vardır. Ancak yan etkileri arasında uyku yoktur.
   https://www.blogcuyazar.com/flessi-ne-ise-yarar/
   Flessi
   ilacı uyku yapmaz ama bu durum kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. • Nefes almada zorluk, yüzde, dudakta, dilde şişlik, kalp iletim bozukluğu, yüksek ateş, kalp yetmezliği gibi ciddi yan etkileri olmaktadır. Yan etkileri görüldüğü zaman hemen doktora gitmeniz gerekir.
    isabellathomas
    my buddy's mother-in-law gets $80 an hour on the internet. she has been without work for 12 months but last month her earnings was $ 16778 just working at home for a few hours per week. . . Click the link.............................................
    https://careershome48.blogspot.com
    https://careershome48.blogspot.com
    /
    0

    Tarihe Göre

    İçerik bulunamadı.