Fiziksel Olmadan Birine İltifat Etmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   honeybee
   o sihirli cümleler sizce hangisi 🌟 benim aklıma gelen gözlerin çok güzel seninle konuşmak kendimi iyi hissettiriyor gibi cümleler.
    fairytale-
    Gözlerin çok güzel kokuyor
     catherine-earnshaw
     Sultan Süleyman'ın Hürrem'e yazdığı şiir bence bunun en güzel örneğidir. Benim birlikte olduğum, sevgilim, parıldayan ayım, Can dostum, en yakınım, güzellerin şahı sultanım. Hayatımın, yaşamımın sebebi Cennetim, Kevser şarabım Baharım, sevincim, günlerimin anlamı, gönlüme nakşolmuş resim gibi sevgilim, benim gülen gülüm, Sevinç kaynağım, içkimdeki lezzet, eğlenceli meclisim, nurlu parlak ışığım, meş’alem. Turuncum, narım, narencim, benim gecelerimin, visal odamın aydınlığı, Nebatım, şekerim, hazinem, cihanda hiç örselenmemiş, el değmemiş sevgilim. Gönlümdeki Mısır’ın Sultanı, Hazret-i Yusuf’um, varlığımın anlamı, İstanbul’um, Karaman’ım, Bütün Anadolu ve Rum ülkesindeki diyara bedel sevgilim. Değerli lal madeninin çıktığı yer olan Bedahşan’ım ve Kıpçağım, Bağdad’ım, Horasan’ım. Güzel saçlım, yay kaşlım, gözleri ışıl ışıl fitneler koparan sevgilim, hastayım! Eğer ölürsem benim vebalim senin boynunadır, çünkü bana eza ederek kanıma sen girdin, bana imdad et, ey Müslüman olmayan güzel sevgilim. Kapında, devamlı olarak seni medhederim, seni överim, sanki hep seni öğmek için görevlendirilmiş gibiyim. Yüreğim gam ile, gözlerim yaşlarla dolu, ben Muhibbi’yim, sevgi adamıyım, bana bir şeyler oldu, sarhoş gibiyim. Bir hoş hale geldim.
      yagmur_ults
      Seninle zaman çok çabuk geçiyor keşke seninleyken zamanı durdurabilsem
       buse01
       Günümm aydıı Gecem aydınlandı
        philadelphia
        İltifatımla götü kalkmayacak kadar kaliteli bir insansın
         wanderlust_r
         İltifat değil ama kalp bi 5 dk durur gibi
          iceel
          Ablanızdan tavsiye. Gün ortasında arayın ve deyin ki "sesini duymak istedim". Kısaca sohbet edin. Mesela uzun ve stresli bir toplantıya gireceğinizi ya da zor bir sınavınız olduğunu söylemeniz bu nedenle moral için ona ihtiyaç duyduğunuz hissini yaratır. Öğle yemeği yedin mi diye sormak da önemseme mesajı olur. Sohbet otuz saniyeden uzun olmamalı yoksa avare bir insan imajı verirsiniz. Ayrıca karşınızdaki kişinin zamanını çalmamak gerek. Bunu hergün yapmayın kabak tadı vermesin. Bir de arada çiçek alın ve verirken deyin ki "bunları gördüm ve bana seni hatırlattılar". Ya da "Saçların gibi kokuyorlar". Bu söz saçlarının güzel koktuğunu söylemekten daha vurucudur. Çiçekler kokularını onun saçlarından almış gibi. Böyle incelikleri öğrenin. Aldığınız çiçek pahalı plastik kokulu cilalı gül buketi olmasın yapmacık görünür. Samimi kır çiçekleri uygundur. Biraz eski moda gibi görünse de hoş ve samimi bir jest olur. Hiç bir iltifat samimiyetin yerini tutamaz. Umarım tavsiyelerim işinize yarar
           sairsel
           Aklını seveyim
            sogukhavadalgasi
            biraz scherbatsky tarzii
             laraflex
             Ömrümm,ormanımın kralı, benim zincire vurulmuş aslanımm sen benim herşeyimsin (Bu yüzden bi kaç kere engel yedim zaten sizde linçlemeyin bi tekmede siz atmayin DDMDMDMDKFMCMF) (Buarada favorim zincire vurulmuş aslanım)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.