First Date’de Görseldeki Yere Götürülseniz Tepkiniz Ne Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   alevalevay
   Bu tartışmaya sık sık denk gelir oldum, görseldeki gibi etli nohutlu pilav yemeye götürülseniz siz ne tepki verirdiniz Ben afiyetle bi güzel yerdim valla gayet güzel görünüyo. Bu first date olayını çok abartmamak lazım maksat eğlenceli vakit geçirmek sonuçta
    sedefartuny
    Ben first datelerde yemek yemeyi pek tercih etmiyorum. Belki bir kahve belki bir tatlı ama sonraki görüşmelerde olabilir tabii neden olmasın?
     miller
     ilk yemekte zart zurt ossuruyo mu diye kontrol etmek için mi gidiyoruz buraya :D
      farkedmez
      Mis gibi yemek ne var yahu :) Dandik bir esnaf lokantasına götürmemiş belli. Sevdiğinle en güzel yerlerde yiyip gezeceksin diye bir şey yok. hayat toz pembe değil.
       deli_dumrul_
       KİMİN MEVLÜTÜNE GELDİK, ALLAH KABUL ETSİN
        jpchenet
        Yanında sarı turşu biberlerden vermiyorsa olay çıkarırım..
         zgzgkmm
         Adama kötü davranmazdım ama hoşuma da gitmezdi. Lahmacun da gitmezdi kebap da gitmezdi. Sosyal medyada yükselen "Abİ çOk dOğaL yHaAa" trendine ayar oluyorum anasını satayım. Ben evde bile yemeyi sevmiyorum bakliyatı ilk buluşmada zart zurt osurmaya mı gidiyom sanki. Leş gibi yemek yemek = doğallık diye bir şey yok. Anladık en doğal en cana yakın en sıcakkanlı sizsiniz, bi s*ktirin gidin ya.
          littlejohn
          Beni boyle bir yere goturen kadinla direk evlenirim :)
           asit
           Bunun üzerine demli çayımızı içerken önce alyans bakar sonra çocuklarımıza isim düşünürüz. Sonra da Veli Efendi'de at yarışı izlemeye ❤️
            bukafelos
            Olay çıkartırım!
             bukafelos
             ben burada bu durumu güzelmiş ve hoşlarına gidiyormuş gibi yapan tüm kızlara şunu söylemek istiyorum, evlilik teklifinizi tavuk dönercide alırsınız da görürüz bakalım o zaman tepkinizi. armutsporlar sizi. ''çok somomo bir ortom homon evlönöröm'' hahaayt g.tüm !
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.