Fırsatını Bulan Her Kadın ve Erkeğin Aldatma Potansiyeli
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Not: Bu bir genelleme değildir. Ancak teknik olarak durumun böyle olduğuna inanıyorum. Az ünlü oyunculardan biri sanıyorum "Hiç aldatıldınız mı?" sorusuna "Bildiğim kadarıyla hayır" cevabını vermişti. Bildiğim kadarıyla durumu burada önem teşkil ediyor. Aldatılışlarımızı bilmiyor ve hiçbir zaman öğrenemeyecek olma olasılığımız var en nihayetinde değil mi? Bu durumda aldatma potansiyeli olan karşı tarafı bu eyleme götürüyor. Peki bu durum aldatılmaya dahil midir? Göz görmeyince gönül katlanır mı? Aldatılıp bunu hiç öğrenmeden ilişkimize devam etmiş ya da ediyor olabilir miyiz?
    absurdizm
    İlişki yapmayın. Kafanız ve kalbiniz yorulmaz böylece.
     okadin
     Yok artık. Böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum. Aldatmak bir fırsat değil şahsiyet meselesidir. Aldatırım ama sevgilimin ya da eşimin ruhu duymaz düşüncesine sahip olan da net gerizekalıdır. İhanet ilişkinin tüm iç dinamiklerini değiştiren bir durum olduğu için her şeyin eskisi gibi kalması pek mümkün değil.
      tsukyomi
      Kişiye bağlı. Karşındakini tanıyorsan yapmayacağını bilirsin. Zira kendin de yapmazsın değil mi? 'Bildiğim kadarıyla hayır' cevabı da bir tür koruma kalkanı. Hani 'yapmaz ama soru işareti de bırakayım ki öyle bir şey olduğunda az yarayla kurtulayım' mantığı. Fırsata bakmıyor o potansiyel yani, kişinin kendisine bakıyor.
       sedefartuny
       Katılıyorum, karaktersizlik mi karaktersizlik, ihanet mi evet ihanet ama yakalanmayacağını, bunun hayatındaki insanın kulağına gitmeyeceğini ve ilişkisinin bitmeyeceğini düşünen birçok insan aldatmaya meyilli. Hayattaki bazı gerçeklerden biri de bu işte. Birbirimizi kandırmayalım. Doğru önermedir.
        eski_bi_tanidik
        Kahrolsun aldatma
         imailahorsilahh
         Öyle bişey yok bence yaw, en azından kenindimden yola çıkarak bunu söyleyebilirim e dünya da tek olamayacağıma göre aldatmayan aldatmaz abisi...
          mrlawyerkk
          Hepimiz eşlerimizi, sevgililerimizi aldatmak için fırsat mı kolluyoruz yani? Yok öyle bir şey. Zihin de varsa fırsata fakan bakmaz aldatır. Niyet olayı bu tamamen.
           30cmcetvel
           aldatacaksan niye aldattigin kişiyle birliktesin? adam gibi konuşun eğer yürümüyorsa. yalnız olunca insan ölmüyor yani.
            peripedia
            Ben de bu kadın hisseder, aldatılan kişi bunu bir şekilde öğrenir olayını anlamıyorum. Tabii ki aldatılıyor olabiliriz ve evet bu durum da mütemadiyen aldatılmamıza sebep olabilir.
             busrawashere
             ortada ilişki diye bi' kavram yok o zaman amk
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.