Financial Times Yazdı: 'Mansur Yavaş Sosyal Yardımlarla Star Gibi Sivrildi'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   İngiliz Financial Times gazetesi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın kampanyalarını ve korona salgını boyunca yaptığı yardımları inceledi. Yavaş için 'sürpriz star' tanımını yapan gazete, Ankara halkının yüzde 65’inin ve AKP seçmenlerinin yarısının Mansur Yavaş’ın salgındaki performansını başarılı bulduğunu yazdı. Haberin detayları:
   https://onedio.com/haber/financial-times-yazdi-mansur-yavas-sosyal-yardimlarla-star-gibi-sivrildi-909413
   https://onedio.com/haber/financial-times-yazdi-mansur-yavas-sosyal-yardimlarla-star-gibi-sivrildi-909413
    ilsasilem
    Mansur Yavaş gönüllere taht kuruyoe gerçekten. Benim gibi Ankara'da yaşayanlar daha net görecektir durumu zaten ancak esas beğendiğim işini yaparken göz önğnde olmayışı. Herkes bilir çünkü, belediyecilik biraz da reklam işidir. Ancak utanmasa billboardlara bile reklam astırmayacak kadr tevazu sahibi bir başkan. Siyasi görüşü ve yaptıkları arasındaki tezat durum beni utandırdı açıkçası, kendisinden daha faydasız eylemler bekliyordum ne yaln söyleleyeyim
     tsukyomi
     Mansur Slow star değil, Türkiye'ye bahşedilmiş ilahi bir varlıktır. Kendisinin Galiyevist olduğunu düşünüyorum açıkçası.
      roxannee-
      Bu adamın daha önce Beypazarı diye hatırlıyorum. Orada belediye başkanıyken de yaptığı başarılar konuşulmadığı için zamanında şimdi yaptıklarına şaşırıyoruz. Ama bu adam her zaman böyle bir belediye başkanı imiş. Yıllarca adını bu kadar çok duymamışız sadece.
       pillowtalk
       SEN 5. GÜNÜN ŞAFAĞINDA GELEN GANDALF MISIN BE ADAM !!!
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.