Feyza Nur Saydam'a Ne Oldu? Sosyal Medya 17 Yaşındaki Genç Kızın Ölümünü Konuşuyor
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Gaziantep'te 7'nci kattan atlayarak intihar ettiği iddia edilen Feyza Nur Saydam'ın ölmeden 4 ay önce yaptığı bir paylaşımda "Ben bir yerden aşağı atlamam Allah korkum var benim, ama biri atmıştır. Hakkımı arayın" yazdığı ortaya çıktı.
   https://onedio.com/haber/feyza-nur-saydam-a-ne-oldu-sosyal-medya-17-yasindaki-genc-kizin-olumunu-konusuyor-949726
   Detaylar
    me_out_bye
    🤔. İlginç ve üzücü. Artık pırıl pırıl gencecik insanların haline bak ülkedeki. Gülüp oynaması gerekirken gençliği yaşaması. İntihar haberleri... Hala bunun üzerine kendilerini iyi iş yapıyor sananlar öyle sansın bakalım...
     vsjvsjvsjv000
     Çok üzücü, içim açıyor böyle haberlere.
      ezgizm
      İntihar da bir cinayettir benim görüşümde. Kimse durduk yere öleyim demez. Yaşadıkları onu bu çaresizliğe sürükler. İntihar, cinayet diye adlandırmak fark etmez. Bu ölümlerin arkasına gerçekler saklanıyor ve bu gerçekleri aydınlatıp müdahale etmek gerek.
       karolunita-
       kesin kız tehdit fln alıyodu ondan böyle bişe yazdı. arkasından çıkar birisi kesin
        gizemino
        Kız, Allah korkum var kendimi öldürmem lütfen arkasında bir sebep arayın demiş. Tüylerim hala diken diken bu açıklamadan sonra. Korktuğu bir şeyler varmış ama söylememiş. O kadar canım yanıyor ki. Ve bu açıklamayı başka bir kadının ölümü üzerine yapmış. Artık her öldürülen kadından geriye diğer öldürülen kadınlar hakkında yazdıklarını görmekten bıktık. Biz sadece yaşamak istiyoruz ya. Dünyaya kadınları sığdırmak bu kadar mı zor?
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.