Feyza Altun Hukuk Okumuş Bir Demet Akalındır
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kenantatlitug
   Bu kadın sürekli gündem olmayı nasıl başarıyor böyle ya... Kendisini “feminist ve aktivist” olarak tanımlıyor bir de. Eskiden attığı tivitlere bakılırsa ya feministliğin ne olduğunu bilmiyor ya da bizle dalga geçiyor
    pinusnigra
    Ooo güzel başlık, yorumları itinayla okuyacağız.
     alevalevay
     İşine geldiği gibi oynuyo işte insanlarla bunu anlamak bu kadar zor mu arkadaşlar
      ketcaplisarma
      Feyza altun kim?
       roxannee-
       Bu kadını ben de çözmüş değilim açıkçası ancak bu tweetlerin sahte olduğuna dair zamanında bir açıklama yapmıştı diye hatırlıyorum. Ancak bende popüler kültürün bir parçası olduğunu ve kendini çok iyi pazarladığını düşünüyorum. Yani tam da bu dönemin kadını. O yüzden alkış.
        benita
        Kendisini pek tanımıyorum ama yarattığı her kaostan ben avukatım aha bu da diplomam diyip sıyrılıyormuş gibi geliyor ya da sıyrıldığını düşünüyo bilemiyorum
         astrogurl
         İktidara yaranabilmek için elinden gelen her şeyi yapıyor işte
          altmisbir
          Tv'de birçok CIAsal İslamcı'ya ayar verip ta*** geçti ayrıca bu tweet'ler sahte diye bir açıklama okuduğumu hatırlıyorum. Zaten 3 tane falan kitabı var feminizm ile ilgili bu kadar ahmakça tweet'ler atacağına inanıyor olmanız bence büyük hata. Her halta bok atmaktan vazgeçin bence herşeyin en iyisini burda goygoy yaparken siz biliyor olamazsınız.
           zeynebio
           Bu kadının ted konuşmasını izlemiş ve hiç sevmemiştim. Bir de bir sevgilisi vardı sürekli ayrıl barış devam eden. Onun için söyledikleri yazdıkları da baya şaşırtmıştı beni. Söylemleriyle yaptıkları çelişiyor bu kadının. hala öyle mi bilmiyorum uzun zamandır takip etimyorum.
            ahmetsakar
            kadının düşünceleri değişmiş olabilir. zaman içerisinde hepimiz değişiyoruz. katılıyorum size Feyza hanım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.