Fetiş Denilen Şeyin Bir Nevi Sapıklık Olduğu Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Anlayamadığım, ömrü hayatım boyunca da anlayamayacağım bir mevzudur bu. Fetiş denilen şey. Ayak fetişistleri mesela. Tamam her insan farklı hallerden durumlardan etkilenir, yükselir. Eyvallah ama ayak fetişi nedir arkadaşlar ya. Tamam ayak deyince ille de öyle pis çirkin bir uzuv gelmiyor aklıma ama yine de etkilenebilecek bir şey olduğunu düşünmemekteyim. Tartışılır elbette ama maalesef saygı duyabileceğim bir hal değil.
    absurdizm
    şuraya ayak atmayın aq
     kafatamircisi
     hadi yine iyisiniz ayak faşistleri, yaz geliyor. Temmuzdan sonra yer gök çıplak ayakla dolacak. ojeli, halhallı, ballı kaymaklı. keranacılar sizi))
      -lucy-
      Fetişini doyurmak için daha reşit bile olmamış kişilerden reddetiği halde fotoğraflar isteyip vermeyince küfür etmek, evet sapıklık ve yüzsüzlüktür.. Kimseye zararı olmayanın fetişinden kime ne?
       eliymalik
       saygı duymana gerek yok kimsenin umrunda değil senin bu konudaki fikrin. ayrıca ayak fetişi üzerinden bütün fetişlere laf etmişsin ettirmem. benim zekaya fetişim var mesela? bu saçma ya da sapıkça mı? tabi ki de değil. fiziksel olarak seversin, sevdiğin özellik, organ, uvuz ya da her neyse fetiş olur. bu kadar. sorgulayacak daha büyük şeyler arayabilirsin.
        notuds
        sidiğin çıktığı cinsel uzvu yalamak sorun değil ayak yalamak iğrenç.. herkesleşmek bu aq.. çoğunluk bir şey diyor diye arkasından gitmek avellektir.. sen istemiyorsan partnerine söylersin biter aq.. kendi rızalarıyla bir şeyler yapan insanlardan bizzzene amk
         buse01
         Kürt ve erkek vücudunda kıl fetişim var, aynı zaman da büyük biriyle yaşça birliktelik yaşama vs vs sapıklığa girmyor bence napalım hoşumuza gidiyor :(
          tsukyomi
          Hayat sapıklıktır. Anlamıyorsak anlamıyorum deyip geçmeliyiz bence. Şurada üniforma ve kar maskesini kötüleyenlere aman dilettiririm. Azcık renk katın hayatınıza yahu, kan verir gibi yatmak için yaşamaya gelmedik bu hayatı.
           sairsel
           Herkesin fetişine kimse karışamaz!
            sedefartuny
            Sapıklık olduğunu düşünmüyorum. Bana da saçma geliyor amma ve lakin fetiş yani günün sonunda anlayamayız biz o kafalara.
             gizemino
             Ya herkesin görüp daha cok etkilendiği bir sey var iste. Herkesi Ay sesi çok güzel ay fizigi tam benlik demiyor mu bu da biraz fazla hali
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.