Feminizimi Savunan Kadınların Sevgili Yaptıktan Sonra U Dönüşü Yapmaları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrs_furby
   Aşırı komik geliyor bana, yan masada haber hakkında konuşan kadın arkadaşlarım bağıra çağıra feminizim sloganları atıyor ama iş sevgiliye gelince süt dökmüş kedi oluyorlar. Akıl alır gibi değil.
    monaiman
    Hangi taraf dom hangi taraf sub görmüş oluyoruz.
     dikistutmaz_sabri
     vardı bir laf bu olay ona uygun sanırım.feminizm kocayı buluncaya,ateizm uçak düşünceye,komünizm parayı buluncaya kadardır diye
      tsukyomi
      Şimdi süt dökmüş kediden kasıt nedir ona bakmak lazım. Feminizm kadın dominasyonu değildir arkadaşlar, kadınların erkeklerle eşit haklara ait olduğunu savunur, bu kadar. Bir cinsiyetin diğerinden üstün olduğunu savunmaz. Yani illa ilişkide dizginler benim elimde olacak, erkeklere agresif davranacağım gibi bir şey söz konusu değil. Bu dediğiniz bazı leş hemcinslerimin yaptığı cinsiyetçiliktir, feminizm değildir.
       mrlawyerkk
       Feminizm ne mana sevgili sahibi olmak ne mana. Yoktur öyle bir şey büyük olasılıkla siz yanlış yorumluyorsunuzdur. Diyarbakırlı Feminist Dayıyı izlemenizi öneririm.
        abdes_terligi
        Nasıl yani? Feminist olmakla ne alakası var? Bu bir kişilik meselesi, kadınların çoğu submissive'dir kişilik olarak, erkeklerde de genelleme dominant'tır. Feminist olmak erkeği ezmek değildir yasal ve sosyal olarak eşitlik istemektir. İlişki ise özel bir şeydir, bir ilişki dinamiğinin feminizmle alakası ilişki içerisinde şiddet vs yasa dışı şeyler yoksa da yoktur.
         goygoysporz
         İkiyüzlülük. Bi de aynı şekilde feministliği savunanların kendi fikrine uymayan kadınları ve erkekleri dışlamaları, saldırmaları ilginç..
          gulfemkaya
          Abartmayın soyle seyleri vardır tabii böyle insanlar da şöyle genellemeler asap bozuyor. Kızlarımız da doğru yolu bulacaklar illa ki
           alevalevay
           Feministlik manita bulana kadardır
            ahpte-pateh
            Feminizm kadın erkek eşitliğini savunur, feministler kadının üstünlüğünü savunur. Not: Bu bir genellemedir, tüm feministler için değil çoğu için geçerlidir.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.