Feminen Bir Erkekle Birlikte Olur muydunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bigbro
   Evet ne diyorsunuz
    orbitty
    Feminen erkeklere çok düşüyorum bir kere asalak yaşamıyorlar kendi kendilerine bakabilecek kapasitedeler. Yemek yaparlar temizlik yaparlar, evini bırak seyahatine git işine gücüne kimseye muhtaç olmazlar sana yük olmazlar, evlilik, birliktelik olayı külfet olmaktan çıkar. Bence en güvenilir erkek profilidir. Birlikte daha çok ortak zevkleriniz olur,birbirinizle takılmaktan keyif alırsınız. Sizi düşünürler ama boş boş hediye almak canım cicimli konuşmak değil. Halinizden anlarlar. Aynı zamanda en yakın arkadaşınız olurlar, özgüvenleri yüksektir, sizi darlamazlar, kıskanmazlar.((((((İlişkide ben aldatma fikrinin insanların aklına gelebilmesine bile hayret ediyorken, millet birbirini kıskanıyor akıllarınca yasak koyuyor, bir de ben sevgilime değil karşı tarafa güvenmiyorum diye bir söylem var, o kız sen olmadan kaç sene hayatta kaldı bu coğrafyada dediği şeye bak))))) En mutlu yaşanacak erkek profili bence. Maçolar öyle mi, gözlemlediğim kadarıyla ev işlerini yapmayı bırakın, çorabını kirli sepetine atmaktan aciz insanlar. Bir tek kendi başlarına yemek yiyebiliyorlar sanırım. Bir de oyun oynayabiliyorlar. Tercihim feminen erkek olurdu yüzde bir milyon.
     criglernajjar
     Yorumlar tam da tahmin ettiğim gibi, Türk kadını maço erkek seviyor, efendi erkeklere ezik muamelesi yapıyor. O zaman şiddet uygulanınca ağlamayacaksınız.
      kurtoski_
      acaba o bizle olmak istiyormu :D
       mertiniz
       Feminen olmak ne gibi bir engel teşkil edebiliyor ?
        buse01
        Hayır asla olmaz ben bi de maço seviyorum asla anlaşamayız
         raselika
         Maskülenlikten ne hayır gördük sanki. Ben olurdum.
          astrogurl
          bana çekici gelmiyo açıkçası öyle tarzı olan erkekler. orta karar en iyisidir :d
           sapkalikadin
           yok aga yok bizden olmaz, biraz sert olması lazım
            velevkiozge
            Sorunun muhatabına göre cevabının değişeceği bir soru bu. Biseksüel ya da gay bir erkeğe mi soruluyor bu soru ? Ya da heteroseksüellik dışı tercihlerin sapıklık olduğunu düşünen bir kadına mı ? Ya da biseksüelliğini veya homoseksüelliğini hetero kimlikle gizlemeye çalışan bir erkeğe mi? Bunlardan önce de şu soru yanıtlanmalı sanırım. Sorunun muhatabının birlikte olmaya yüklediği anlam. Kafasındaki ilişki tahayyülü nedir? Bir de şu duruma değinmeliyim. Erkeklik kavramı ve feminen hal birbirinin zıttı gibi. Bu durumun da kadının kırılgan ve narin imgesinin karşısında erkeğin sert ve güçlü duruşu olduğunu düşünüyorum. Feminen kadınsı davranışları olan demek, kadın gibi demek. Bu durumda feminen bir erkek deyince akla bu
            https://www.youtube.com/watch?v=5t0Xl_3xC4s
            kadın
            a benzeyen bir erkek gelmesine engel olan nedir ?
             pixiu
             Maço seven net ergenlik basamaklarından yürüyordur
              namzed
              Feminen erkeğe düşen kadın mı? Güldürmeyin sadece iki nedeni vardır; ya mantıklı (maddi) bir sebebi vardır ya da kontrol edebileceği bir erkek arıyordur. Bunun haricinde kolay kolay hiçbir kadın feminen erkek istemez.
               moonlight3rd
               Farketmez sanırım. Açmam gerek: artık anlaşmaya, zekaya ve dürüstlüğe baktığım için bu özellikleri bir erkekde bulsam da tamam derim. Kadın olması şart değil.
                zodyakli
                O benimle sevgili olur mu bir de bu açıdan yaklaşalım mı?
                 ahmet-sever4
                 Feminen bir erkekle birlikte olmam. Makülen erkekle de birlikte olmam daha doğrusu bir erkekle birlikte olmam. Ben kadın seviyorum
                  ozlemiko_0
                  Bence kimse kesin konuşmasın. Olurum, olmam gibi kesin yargılar var. Gönül bu kime konacağı belli olmuyor. Büyük konuşmamalısınız. Sonra sonu hüsran oluyor genellikle. (Tecrübeyle sabit. İstemediğimiz ot burnumuzda bitiyor)🤷🏻‍♀️😄
                   nobodyy1
                   Iiiiiyyyyy... 🙅🏻‍♀️
                    dipsiz
                    Olurdum. Kesin olurdum. Nargile, sigara içen, kendini polat alemdar ya da hızır reis (eşkiya dünyaya hükümdar olmaz) sanan tiplerle işim olmaz. Henüz şiddete uğramak veya öldürülmek için kendimi hazır hissetmiyorum. Böyle artist tiplerden hoşlanan hemcinslerime önce akıl diliyor sonra da şiddete uğramamasını diliyorum.
                     roar
                     Bana göre bir şey olduğunu düşünmüyorum. Hoş gelmiyor kulağa.
                      rocknrollbabe
                      Bilgi kirlili mevcut ;ulan biri beni erkekle aldatır mı yazmış güldüm hejdjdjd şahsi kanaatim ne erkek ne kadın uçlarda olmamalı birbirini tamamlayacak cinsten olmalı.
                       cokbilmisdegilcokbilen
                       Neden olmayalım ?
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.