Fatma Şahin’in Erdoğan İçin “Başöğretmen” Demesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   AKP’li Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin 10 bin ton yem dağıtımı için töreninde şöyle bir konuşma yapıyor: “Baş mimarımız, başöğretmenimiz, Cumhurbaşkanımız 2001 yılında yola çıktığında hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedi. Birçok kurucu arkadaşımızla hatırlarlar bu söylediğime 20 yıl oldu. Nasıl yaşatacağız insanı? Başöğretmenimizin yerel kalkınmadan, belediye başkanlığından gelmesi bir avantajdı. Allah ondan razı olsun”
   https://www.google.com.tr/amp/s/amp.onedio.com/haber/akp-li-fatma-sahin-cumhurbaskani-erdogan-i-basogretmen-ilan-etti-tepkiler-gecikmedi-950786
   Konuşmasını izlemek isteyenler
   Öncelikle yem töreninde başöğretmenlik muhabbetinin geçmesine anlam veremedim ben. Böyle bir vurguya gerek var mı gerçekten hadi eğitimle alakalı bir şey olsa her şeyin başına baş getirmeyi seviyorlar diyip geçicem de neyse. O kadar bağımsız bir konu ki acaba aklına bir an öyle geldi yanlışlıkla mı söyledi diye düşündüm. 2 kez vurguluyor. Cidden hayretler içerisinde izliyorum. Şaşırmayacağım şaşırmayacağım diyorum da mümkün değil. Siz ne düşünüyorsun bu söylem konusunda?
    cinayetvaraga
    yine tuttu beni bi gülme.
     tsukyomi
     Şaka ilk yapıldığında komiktir. Başkomutan dediğinizde güldük eğlendik, bunda tutmaz bacım.
      badideasensei
      😩 Fatma Şahin ⤵️ Başöğretmen Gazi Başkomutan Milli Devrimci Bu toprakların evladı Bu milletin her bir bireyinin manevi babası Her şeyden önemlisi o bir yurttaş vatanı için hem tahtanın hem cephenin başına geçen atalarımdan yalnızca biri ve milyonların önderi❤️
       caresizcare
       Hahah yazık lan bırakın öyle sansın
        kaaninteyzesi
        🍑👅
         palmiye
         Hiççç takılmıyorum, sonuçta taklitler her zaman aslını yaşatır.
          yagmurals
          eskiden şöyle şeyler demişti çok takılmamak lazım. videoyu sildim. merak edenler fatma şahin fetullah gülen yazsın google'a görürler zaten zamanında neler dediğini.
           cokbilmisdegilcokbilen
           He bir öğretmen olmadığı kalmıştı o da oldu
            gilad-pellaeon
            doğru söylemiş bu millete hırsızlık en iyi nasıl yapılır onu öğretti
             57m
             Kendiside Bas Mal
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.