Fatma Şahin’in Erdoğan İçin “Başöğretmen” Demesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   AKP’li Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin 10 bin ton yem dağıtımı için töreninde şöyle bir konuşma yapıyor: “Baş mimarımız, başöğretmenimiz, Cumhurbaşkanımız 2001 yılında yola çıktığında hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedi. Birçok kurucu arkadaşımızla hatırlarlar bu söylediğime 20 yıl oldu. Nasıl yaşatacağız insanı? Başöğretmenimizin yerel kalkınmadan, belediye başkanlığından gelmesi bir avantajdı. Allah ondan razı olsun”
   https://www.google.com.tr/amp/s/amp.onedio.com/haber/akp-li-fatma-sahin-cumhurbaskani-erdogan-i-basogretmen-ilan-etti-tepkiler-gecikmedi-950786
   Konuşmasını izlemek isteyenler
   Öncelikle yem töreninde başöğretmenlik muhabbetinin geçmesine anlam veremedim ben. Böyle bir vurguya gerek var mı gerçekten hadi eğitimle alakalı bir şey olsa her şeyin başına baş getirmeyi seviyorlar diyip geçicem de neyse. O kadar bağımsız bir konu ki acaba aklına bir an öyle geldi yanlışlıkla mı söyledi diye düşündüm. 2 kez vurguluyor. Cidden hayretler içerisinde izliyorum. Şaşırmayacağım şaşırmayacağım diyorum da mümkün değil. Siz ne düşünüyorsun bu söylem konusunda?
    ceviz-agaci
    Bunları hapliyorlar ya gerçekten hayır normal bor beyinden bu söz çıkmaz
     cinayetvaraga
     yine tuttu beni bi gülme.
      yagmurals
      eskiden şöyle şeyler demişti çok takılmamak lazım. videoyu sildim. merak edenler fatma şahin fetullah gülen yazsın google'a görürler zaten zamanında neler dediğini.
       kaaninteyzesi
       🍑👅
        vsjvsjvsjv000
        Hiççç takılmıyorum, sonuçta taklitler her zaman aslını yaşatır.
         caresizcare
         Hahah yazık lan bırakın öyle sansın
          tachycardia
           tsukyomi
           Şaka ilk yapıldığında komiktir. Başkomutan dediğinizde güldük eğlendik, bunda tutmaz bacım.
            rarero
            Gün geçmiyor ki talihsiz ve saçma sapan bir açıklama ile karşılaşmayalım. Gerçekten bu siyasi kişilerin böyle kendini bilmez nereye gittiği belli olmayan veya isteyerek tahrik edici açıklamalarda bulunmasının bir yaptırım olmalı. Nereye kadar tahammül edeceğiz her kalına geleni konuşan tiplere?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.