Farklı İnsanlar Bir Arada Olmamalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Bizi kim şehirlere tıktı doluşturdu ? Apartmanda yaşıyorsun üst katında gece2de şemambe açıp oynayan. Alt katında zikir getiren. Karşı binada başka biri diğer yanında başka bir tip? Güzel bir aile. Çocuklarını alıp yürüyüşe çıkmak istiyor hep beraber. Karşıdan gelen sarhoş adamın eşine laf atıyor? Kız kapalı giyinmek istiyor giyiniyor okuluna giderken ona yapmadık rezillik bırakmıyorlar. Kalbi kırılıyor.. Kız en güzel yaşlarında, güzel olmak istiyor. Şortunu giyip süslenip arkadaşlarının yanına gidiyor sinemaya gidip eğleniyor çıkışta yürüyorlar. Kızda şort var diye peşine birileri takılıyor. Ooo öyle giyinmiş tecavüz bile haklı görüyorlar. O yapmış diyorlar. Böyle nasıl yaşanabilir ? Yaşanılmaz. Sürekli çatışma kavga çıkar ? Zaten öyle şu an hayatlarımız. Siz bu meseleyi nasıl çözerdiniz? Düşünceleriniz ne? Bana şöyle bir gökten 300 400 500 milyar gelse kırsala yerleşirim direk. Bir ev bir bağ bahçe tarla hayvan bir şey iş gelir. Gül gibi yaşarım ama malesef öyle bir imkanım yok. Gökten düşmeyeceğine göre bu imkan. Sürünüyoz bunlarla mecburiyetten yani. Yoksa ülkeyi bile terk ederdim. Artık bir beklentim yok. Daha gelişmiş bir ülkede basitte olsa huzurlu bir hayat sürmek isterdim. Kimseye birşey öğretemiyorsun buna uğraşta karşılıksız kalıyorum sanırım. Bence en iyisi kaçmak. Başka yapacak yok.
    me_out_bye
    Burada neden hiçbir dediğini anlamayan 15 yaşında çocuk var? Neden 40 yaşında insan var? Herkese ayrı yerler oluşturulamaz mı? Neden bir diğeri diğerinin keyfini sürekli kaçırmak zorunda bir yerleri işgal etmek zorunda ?
     mevsimlerdensnbahar61
     Aldırış etmemek tek çözüm eğer bana uygun değilse kişinin fikri düşüncesi vs takılmam 👍
      noobzac
      Eyalet sistemi.
       fuckerfukara
       hacı şimdi buraya bir şey yazarım ama linç yerim. direkt olarak isim vermeden şunu belirteyim. birbirinden çok farklı kültürlere sahip 2 ırkı aynı ülkede yaşamaya zorlarsan bu olur.
        mertiniz
        o zaman hiçbirimiz birlikte yaşamayalım?! hepimiz birbirimizden farklıyız sonuçta
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.