Farklı Cinsiyete Sahip Olsaydım Daha Başarılı Olurdum Diye Düşündüğünüz Oluyor mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   horny
   bu ülkede kadın olarak namusunla bir şey başarmaya çalışmak çok ama çok zor. başarılı kadınların hepsine inanılmaz saygı duyuyorum bu yüzden ve çok imreniyorum💕 yaşamın birçok anında sırf kadın olduğunuz için çok daha farklı muameleyle karşılaşıyorsun. çok iyi bir makamda olsan bile sinirli olduğunda kesin günü gelmiştir diyip küçümseniyorsun...
    berat_redflag
    Tipe bağlı yani, güzel bi kız olsaydım okul okumadam zengin olurdum (düşündüğünüz şey değil, oyuncu ya da şarkıcı olurdum)
     tsukyomi
     Çalıştığım yerde yerine geldiğim insan 38 yaşında bir erkekti, bu işler cinsiyetten çok akla, çevikliğe, çalışmaya ve biraz da yılanlığa bağlı. Açıkçası yine bu akla, stratejiye, iradeye sahip olmak isterdim. Başarı için kendimden vazgeçmem. Onlar örümcek kafalarından vazgeçsin.
      myheartofstereo
      Olmuyor yaa.. memnunum ben cinsiyetimden..
       ladydisko
       Başarı değil belki ama bazı konularda daha rahat olabilirdim
        badideasensei2
        Hayır, ben aksine bir erkek olsam daha umursamaz olacağımı düşünüyorum. Yapmak istediğim şeylerin yanında karşımda kötü birer örnek olan kadınların hayatını yaşamamak için çabalıyorum. Ben bir erkek olsam umursanmazdım. Okul hayatımda hata yapsam da gider çırak olursun bir yere gözüyle bakılırdı buna eminim. Bu da hiç hoş değil. Ömrüm ne kadar olursa olsun ayakları yere sağlam basan mücadeleci bir kadın olarak yaşamam gerektiğinin farkındayım ve böyle olmam beni daha da hırslandırıyor.
         vermehterii
         Güzel kız olsam şimdiye zengindim agacan😂👍bulur bi acun yan gelirir yatarırdım😂
          kafatamircisi
          Kafa değişmedikçe olmaz
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.