Farkında Olmadan Covid-19 Geçirmiş Olma İhtimalimiz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roar
   Çevremde yaşıtım olan kime sorsam ocak-şubat aylarında çok ağır bir grip geçirdiğini söylüyor. Bunlardan biri de benim. Şubat ayında hayatımın en ağır gribini atlattım ve bire bir aynı semptomları gösterdim covid-19 ile. Aşırı yüksek ateşten uçuğum falan çıktı, 25 gün ciğerlerim çıkana kadar öksürdüm. Hala o göğüs kafesimde sanki bir gram nefes alamamışım gibi oluşan ağrının verdiği hissiyatı unutamam. Doktor farenjit dedi ama yılda 2-3 kez farenjit olan biri olarak asla böylesine ağır geçirmedim hiçbirini. Bahsettiğim aylar içinde geçirenlerin hemen hemen hepsi aynı şekilde yaşamış yaşadıklarımı. Birçoğuna akciğer enfeksiyonu tanısı konmuş hatta. Yaşayanlar aramızda muhakkak vardır. Umarım farkında olmadan geçirmişizdir de o korkuyu yaşamak zorunda kalmayız.
    damladamlo
    Valla olur mu olur. Belirtisiz geçiren bir sürü tanıdığım var. Bir tanesi rutin iş yeri kontrolünde öğrendi, ufacık bir belirti dahi yoktu. Zannettiğimizden daha fazlalar
     berbatov
     Askerde geçirdiğim %1.000.000 eminim çünkü herkes grip ve perisan şekildeydi
      gulun
      %90 .belki de 2.covid hastalığın daha ağır geçtiği için farkına vardın
       delimiy
       Bu şans işi adaşlarım çünkü virüsün bir kriteri yok. Bir poşet ilaç kullanan iyileşip giden kronik hastalar da gördüm, Gencecik hiçbir hastalığı olmadan ölenlerde. Geçirdim deyip sevinmeyin 85. Kez geçirebilirsiniz. 4. Testim negatif, 5. De bu kadar şanslı olmayabilirim. Çok dikkat ediniz zira gidişat kötü.
        fuzbing
        ne önemi var demezler mi adama
         nickimdebileolmaz
         9 aydır hamile olduğunu fark etmeyen insanların olduğunu bilinen bir gerçek bu tür insanların olduğu gerçeği her şeyi mümkün kılıyor.
          cok_ileri_bi_hamle
          Aralık 2019'da 18 günlük askerliğimi yaptım. Covid'in tüm belirtileri vardı. Hatta bölüğün abartısız yarısı felaket hasta idi. Hekim yüzbaşı, zaatürre teşhisi bile koydu. 225 kişilik bölükte 50'den fazla zaatürre vardı. Neyse, geçirdiysek de, hastalığa bağışıklık kalmamıştır. Şu aşı bi an önce çıksa da, bi an önce vurunsam. Yetti gayri bu psikoloji ile yaşamak.
           gulfemkaya
           Geçirsek ne olur geçirmesek ne olur. Bu gidişle ülkede covid-19 olmayan kalmayacak zaten
            herseyinaktivisti
            Aylardır dönüyor bu muhabbet. Olabilir. Ancak bilemeyiz, zira bu hastalığı tam olarak bilebilen yok zaten.
             _umut_
             Farkedince korkudan ölmüyorsunuz merak etmeyin. Tecrübe ile sabit. Şuan karantinadayım
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.