Farkında Olmadan Covid-19 Geçirmiş Olma İhtimalimiz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roar
   Çevremde yaşıtım olan kime sorsam ocak-şubat aylarında çok ağır bir grip geçirdiğini söylüyor. Bunlardan biri de benim. Şubat ayında hayatımın en ağır gribini atlattım ve bire bir aynı semptomları gösterdim covid-19 ile. Aşırı yüksek ateşten uçuğum falan çıktı, 25 gün ciğerlerim çıkana kadar öksürdüm. Hala o göğüs kafesimde sanki bir gram nefes alamamışım gibi oluşan ağrının verdiği hissiyatı unutamam. Doktor farenjit dedi ama yılda 2-3 kez farenjit olan biri olarak asla böylesine ağır geçirmedim hiçbirini. Bahsettiğim aylar içinde geçirenlerin hemen hemen hepsi aynı şekilde yaşamış yaşadıklarımı. Birçoğuna akciğer enfeksiyonu tanısı konmuş hatta. Yaşayanlar aramızda muhakkak vardır. Umarım farkında olmadan geçirmişizdir de o korkuyu yaşamak zorunda kalmayız.
    dr.rock
    Farkında olmadan covid geçirebilir miyim hocam : Evet Peki bu beni ne kadar korur : 3 hafta - 2 ay arası Yeniden covid olup yoğun bakıma düşme tehlikem var mı hocam : Evet Teşekkürler Hocam Bşidiil
     _umut_
     Farkedince korkudan ölmüyorsunuz merak etmeyin. Tecrübe ile sabit. Şuan karantinadayım
      herseyinaktivisti
      Aylardır dönüyor bu muhabbet. Olabilir. Ancak bilemeyiz, zira bu hastalığı tam olarak bilebilen yok zaten.
       gulfemkaya
       Geçirsek ne olur geçirmesek ne olur. Bu gidişle ülkede covid-19 olmayan kalmayacak zaten
        cok_ileri_bi_hamle
        Aralık 2019'da 18 günlük askerliğimi yaptım. Covid'in tüm belirtileri vardı. Hatta bölüğün abartısız yarısı felaket hasta idi. Hekim yüzbaşı, zaatürre teşhisi bile koydu. 225 kişilik bölükte 50'den fazla zaatürre vardı. Neyse, geçirdiysek de, hastalığa bağışıklık kalmamıştır. Şu aşı bi an önce çıksa da, bi an önce vurunsam. Yetti gayri bu psikoloji ile yaşamak.
         nickimdebileolmaz
         9 aydır hamile olduğunu fark etmeyen insanların olduğunu bilinen bir gerçek bu tür insanların olduğu gerçeği her şeyi mümkün kılıyor.
          fuzbing
          ne önemi var demezler mi adama
           delimiy
           Bu şans işi adaşlarım çünkü virüsün bir kriteri yok. Bir poşet ilaç kullanan iyileşip giden kronik hastalar da gördüm, Gencecik hiçbir hastalığı olmadan ölenlerde. Geçirdim deyip sevinmeyin 85. Kez geçirebilirsiniz. 4. Testim negatif, 5. De bu kadar şanslı olmayabilirim. Çok dikkat ediniz zira gidişat kötü.
            gulun
            %90 .belki de 2.covid hastalığın daha ağır geçtiği için farkına vardın
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.