Farkında mısınız? Türk Olduğu İçin Gurur Duyan Ama, Türkiye de Yaşamaktan Nefret Eden Nesiller Yetişiyor...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   isirgan_otu
   Şu dakikadan sonra bende vatan millet aşkı falan kalmamıştır. boşuna dememişler doğduğun yer değil, doyduğun yer diye.. bir yandan ülkeye aşıkken diğer yandan bir o kadar nefret ediyorum ülkede yaşanan olaylara tahammül edemiyorum cehalete, yalanlara, sömürüye, yolsuzluklara göz yummak hani haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandı? zamanında hz. Ömer adaletinden bahsedenler şimdi şeytanın kendisi olmuş sefasını sürüyor aitlik duygumu yitirdim gidilecek herhangi bir yerde daha mutlu olacağıma inanıyorum inanmak istiyorum, mülteci statüsünde şimdiki durumumuzdan farkımız olmaz belki de ama insan umutsuz da yaşayamaz.
    me_out_bye
    Aşık falan değilim. Gururda duymuyorum eskidendi o. Dünyayla kıyasladiğinda en berbat ülkelerden birindeyiz gence saygı yok bikere en önemlisi. Ortadoğu ülkesiyiz biz. Avrupayla falan alakamız yok asya ilede alakamız yok. Suriyr Irak iran afganistan komşulu. Pakistan dostlu kötü yönetipen ülkenin tekiyiz.
     fairytale-
     Benim Türkiye ile sorunum yok. Sorunum yonetenlerle!
      absurdizm
      tarihimden dolayı gurur duyuyorum yaşamaktan da mutluyum. sadece adam akıllı siyaset yapılması lazım ülkede o kadar
       silmarillion
       Türkiye'den sorsan herkes gitmek istiyor ama ben de dahil cesaret edebilen pek yok, az yani
        eski_bi_tanidik
        Ülkenin çoğu müslüman. Neredeyse müslüman ülke. Ama ben muslumanliga dair bir şey göremiyorum. Fesatlık, açgözlülük, çiyanlık, tecavüz dolu. Doğru. Sorsan herkes musluman
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.