Farkında mısınız Kimse Başımızdaki Korona Belasını Konuşmuyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   esseref
   dolar-euro kuru, ekonomik sıkıntıların ülkeyi her türlü çevrelemesi, siyasilerin siyaset dışında her şeyi yapması, mültecilerin ülkeyi istila etmesi, her gün kadınların öldürülmesi derken korona belasını unuttuk farkında mısınız? ülke gündemi o kadar garip ki hala ehemmiyetini koruyan bu virüsü kimse ciddiye almıyor bile. maskeler yine burunların altında, aşı olmaya giden de yok artık. bu rehavetin nedeni daha ciddi problemlerimizin olması yoksa virüsü umursamamız mı?
    asit
    Çünkü koronadan daha büyük bir bela var başımızd... Bi dakka polis kapıyı çalıyor gelic...
     kalpci
     Covid D varyantı genç yaşa çoktan indi. Çocuklarda 10x hastaneye yatış arttı, CDC verileri felaket, açın okuyun dağılın. Diğer mikropların mevsimsel dağılımı değilmiş ve grip salgını kapıda ve ağır diyor. Aşısız bir yakınım 34 yaşında, emziriyor, süte geçer paranoyası yaptı aşı olmadı, kronik hiç bir hastalığı yok, 1 ay önce öldü Covid den. DSÖ %95-98 aşılama hızla bitirilmeli diyor. Avrupa bile ekonomik darboğaza girdi, bizim depolar boş intihar ediyor millet. Ben saçma nedenlerle aşı olmayan, hatta aşı karşıtı herhangi bir söylem üretenle dostluğu kesiyorum artık.
      merivella
      Nağlet insanoğlu her şeye alışır.
       innocentghost
       Aslında bununla yaşamayı öğrendik. Neredeyse 2 yıldır hayatımızda ve artık hep varmış gibi davranıyoruz. Bu durum bir rehavete sebep oldu evet
        zxcqwz
        Korona. Güzel bir şehirdir mesela.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.