Fakirlerin Şükretmesi İçin Uydurulan Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   En büyük avuntulardan birisi de para mutluluk getirmiyor yalanı. Bir de bizden daha kötüleri diye bir teselli şekli var. Konumuz bizden kötüler mi gerçekten? Varoşluğun vücut bulduğu en dehşet verici cümle ise: "Çocuk rızkıyla gelir." He canım he. Çocuk rızkıyla gelir. O yüzden sokaklar dilenci dolu he.
    irmak676
    Yalnız para harbi mutluluk getirmiyo yanında sevdiklerin olmadığı zaman...
     ggggggg
     Para kesinlikle mutluluk getirir. Çocuk nerden rızkıyla geliyor, doğar doğmaz çalışıp eve para mı getiriyor. Tam tersine masrafları çoğaltıp strese sokuyor. Bir de ağlayıp zırlaması var. 🙀🙀🙀
      tsukyomi
      Mutluluğunuz parayla alınacak kadar ucuzsa hayat size güzel be.
       hogwartsmektubugelmeyen
       Allah sevdiği kula bu dünyada çektirirmiş.. muhabbeti
        bisosyolog
        Şu divanlı ceylan desenli halı ve soba kombosunun samimi olduğuna dair düşünce. Yani evet eskiyi çağrıştırdığı için samimi. Ancak normalde kimse istemez açık konuşalım
         gregory_
         Dinler.
          bos.adam
          Bu dünyada fakirlik çeken öbür tarafta mükafatlanır.bir de depresyona girince lüks aracıyla hız yapan adrenalin salgılayan bi şekilde aktivitilerle kafa dagıtan ipnetorlar zenginlik mutluluk getirmiyor diyor mk. Madem getirmiyor dagıtın lan parayı mk fakir fakir odun sobasında kestane keyfi yapın.
           damat-berat-official
           evinin üstünde çatı var, aç açıkta değiliz...
            detokssuyu
            "Borç yiğidin kamçısıdır" Borcu bile güzelliyoruz daha ne yapalım? Tüm olumsuz koşullarına rağmen kendi kendine bu kadar telkinde bulunan başka bir toplum var mıdır acaba? Sanmıyorum. Şükredelim bari ne yapalım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.