Ezhel'in "Türkiye'ye Gitmeyin" Paylaşımları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   ülkemizin durumundan utanç duyduğunu belirten bir mesaj yazmış ezhel. artık türkiye'de saat 24'ten sonra müziğin "başkalarını rahatsız ettiğinden dolayı" yasaklandığını belirtmiş. türkiye'ye gitmeyin çağrısı yapmış çünkü orada bir diktatör var ve türkiye'de artık eğlence yok demiş. diğer paylaşımlarında 2 polisin öldürüldüğünü ve olayın üzerinin örtüldüğünü belirtmiş. 3. paylaşımında güzel ve acı çeken ülkemde artık parti adam rejimini istemediğini söylemiş. kokain parasından camiler yapıldığını, müziğin yasaklandığını, masumların öldürüldüğünü, vergilerin çalındığını, en temel insan haklarından mahrum olduğumuzu, kadın haklarının ayaklar altına alındığını ve bunun sorumlusunun 20 yıllık akp rejimi olduğunu söylemiş. siz ezhel'in bu paylaşımları hakkında ne söylemek istersiniz?
    fairytale-
    Ezhele kendi sözüyle seslenmek istiyorum eğer meselen yaşamak ise, kaçarak yaşamak niye?
     myheartofstereo
     Ezhel kralsın 👑 hükumet ülkeyi çamura boğdu, boğmaya devam da ediyor.
      amira
      adam haklı
       eo110
       Açıkçası Ezhel'i çok tanımam hakkında pek fikir sahibi değilim hatta belki de önyargılı bile olabilirim. Ama bu şekilde cesur davrandığı için takdir ettim. Belki de bu gibi kıvılcımlar hepimizin kurtuluşu olur. Umudun bu yönde 👍🏿
        killforyou
        harbiden turist olsan gelmezsin lan. çok basit yani. eğlenmeye geliyorsun yasak var rahatsız ediyor müzik diyorlar ve 12den sonra kümesine giriyorsun.
         lovewkoko
         adam şarkı sözleri yüzünden içeri girdi lan sonra da kaçtı. ot mot dedi şarkılarda aldılar içeriye. müzik yapan adam müzik yapıyor diye mapuslara girdi.
          angelica-
          Ezhel en iyisini yapıyor Türkiye de yaşayabilmek artık çok zor. Müziğe yasak getiren yakında tesettürü olmayan kadınlara da karışacak sanırım. Müzik ne gibi bir zarar verebilir ki sen önce TC kadınlarını koru şöyle şöyle yapmak yasaktır müebbet hapis cezası verilecektir denen yasaklar getir. Kimse kimseye saldırmasın dokunmasın bunlar için bir şey yap. Tahliye edildi ikidebir aynı haber bunların önüne geç. Genç kadınlarımız haberlere çıkıp ölmek istemiyorum diyor sen ne yapıyorsun??? Şehit haberlerine güldün sen böyle yaparsan ipsiz soysuz insan çok olur daha da türer. Sen müziği sevmezsin rahatsız olursun dinlemezsin. Başkalarının haklarını gelirlerini ellerinden almaya hakkı yok kimsenin. Evde bangır bangır müzik açıyorum valla kimse ağzını açıp tek kelime edemez edecek olan olursa zihniyetini karışlarım duymak istemiyorsan tıka kulağını... Müzik ile kim kim rahatsız eder zeka fışkırıyor mübarek!!! Onun getirdiklerine uyumayalım artık çiğneyelim absürt yasakları. Bizim özgürlüğümüzü ne kısıtlıyorsa birlik ve beraberlik içinde sesimizi yükseltelim...
           bisosyolog
           şimdi haksız diyemiyorum
            eefenizz_
            Her zaman olduğu gibi yine haklı.
             mevsimlerdensnbahar61
             Olur gitmeyiz
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.