Ezhel'den "Türkiye'nin Nazi Almanyası'ndan Farkı Yoktur" Çıkışı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Ezhel Bey ne yapıyorsunuz? “Türkiye apaçık bir parti devletine dönüşmüştür, şu an nazi Almanyası’ndan farkı yoktur. Bu hükümet meşruiyetini tamamen yitirmiştir. Satılan geleceğimizin, toprağımızın, emeklerimizin, mutluluğumuzun hesabını hakkını sormayan, şu saatten sonra ses çıkarmayan herkese yazıklar olsun! Biliyorum keyfiniz bozulmasın istiyorsunuz ama artık çüş.” Tam olarak böyle demiş arkadaşlar. Almanya'dan atıp tutması kolay diyenler olmuş ama bence bunları dünyanın neresinde olursa olsun söyleyebiliyor olması takdire şayan.
    gavrilovich
    Holokost (Yahudi Soykırımı) bile bu sözleri söylememeye sebep. Kendisi terör sempatizanlığı yapmıştır. Arkadaşı nazi Almanyasına gönderelim lütfen. Yaptığı yanlışları savunmaya çalışırken karakterini de satılığa çıkarmış şahıs. Partiler gelir geçer Türk devleti daimidir.
     -lucy-
     Sen zenginsin, ünlüsün. Sana giren çıkan yok. İstesen başka ülkeye gidersin. Niye kendini mahvetmek için konuşuyorsun kii?
      badideasensei2
      Haklı normal zaten söylemesi. Türkiye düpedüz oligarşi artık.
       _aliefe35_
       Doğru demiş ezhel reis ÖLÜMÜNE RAP ULAN
        kafatamircisi
        Birgün şöhret olduğunuzda Türkiye yi eleştirmek 1. Prensibiniz olsun)
         mrsnl33
         Silivri yolcusu kalmasın
          sedefartuny
          Çok haklı, çok doğru söylemiş. Almanya'da yaşıyor olmasının bir önemi yok. Kim söyleyebiliyor bunları. Çatır çatır yazmış işte. Bravo.
           senem-sengul
           Yanlış bi şey söylememiş, hem Türkiye'de ırkçılar çok.
            mrlawyerkk
            Bu cümleleri Ezhel'den değil herhangi birinden duysaydım benim için daha değerli olurdu. Kendisinin sözünün benim nazarımda bir önemi yok çünkü.
             cocukadam
             Yani uzucu olan da bir noktada demekle bitmiyor ki, TR zaten son 5 yildir boyle hala goremeyen var ise :D Aksine olmasi gereken artik bu tarz cumleleri duymamak olur, çünkü; BIKTIK.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.