Eyşan'ın Ömer'e İhanetinin Çok da Haksız Bir Sebeple Olmadığı Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   minibabycrab
   Yıllardır Eyşan ihanetin timsali olarak görüldü ama sonuçta kız kardeşinin hayatını kurtarmak için yapmadı mı bunu? Bence Eyşan'a söven herkes bir miktar ikiyüzlü, kusura bakmayın. Siz Eyşan'ın yerinde olsaydınız ne yapardınız merak ettim?
    kenantatlitug
    Bayan lütfen ama lütfen ihaneti normalleştirmeye çalışmayın. Üstünüze alınmayın ya da alınırsanız alının, sizin gibiler yüzünden benim gibi masum ve şefkate muhtaç erkekler çok üzülüyor bu hayatta....
     tahoe_og
     Unutma! Bin kere dönsen o güne, bin kere ihanet edecekler sana. Herkes doğasının gereğini yapar. Bin kere ihanet etseler sana çaresi yok bin kere gidersin yanlarına.
      karantinadankacanhaci
      Oğlum biriniz şu kızı ayarlayıp aldatın lan.
       dr-zet
       O kadar filmi çeken Eyşan, o soygunda da hem parayı alır, hem de Ömeri kurtarırdı isteseydi ama Eyşanlık birini seçerken, diğerini yakmayı gerektiren bir felsefedir.
        verita
        Hep savunduğum fikir. Eyşan zaten iyi karakterli biri değildi yani yanlış yapma potansiyeli yüksek bir insandı. Kardeşine de aşırı düşkündü. Bence aralarındaki en suçlu kişi Ali. Cengiz bile masum kalır Ali' nin yanında. Çünkü Cengiz de kaypak, satıcı, umursamaz, kötü çocuktu. Yani bu ihanet ondan da beklenirdi. Ama Ali, o bıçkın delikanlı, diğerlerine yol gösteren, ağır abi olmasına rağmen ihanet etti, iyi biri görünüp arkadan vurdu.
         ahmetsakar
         bir intikam uğruna estetik olan geri gelen adamın haklı olma şansı sıfır.
          miguelfelix
          kadınlar hep kadınları korur haklı haksız bakmazlar :))
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.