Evrime 430 Milyon Yıllık Bir Darbe
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ali-efe-giriz
   Kanada, Ontario’daki Bruce Peninsula Taşocağı’ndaki işçiler, 430 milyon yıllık bir akrep fosili buldular. Bugün yaşayan akreplerle aynı özelliklere sahip olan bu fosil, evrimi yerle bir eden yeni bir darbe oldu.
    domatescokpahali
    belki evrim dünyanın her tarafında aynı zamanda gerçekleşmemiştir ?
     tsukyomi
     Doğayla savaşta mısın çocuk neyin darbesi? Evrimin varlığını mı anlamak istiyorsun? Covid varyantlarına bakman yeterli olacak.
      me_out_bye
      Demekki kadim bir hayvanmış. Buradan bunu anlayabilirsin. Başka saçma anlamlar çıkarman gerekmez. - 2.000 akrep fosili bulun. Size bir akrep bu4cu erkeği olarak penis fotomu atacam. Legendary Quest. Düşün yani o kdr degerli bir penis miymiş neymiş ? Ya da dumb kaynt a gönderme işte. Tşk geçme you know. 🤪 Hemen fellik fellik akrep fosili aramaya başlamalısın bu fırsatı kaçıramazsın! Şimdi başlasan anca biter işte bir süre sonra. 2k akrep fosili kalıntısı. Makul oran. Salağın paketi 2bin fidan ediyorsa? Heralde benim pipimde o kdr eder. Daha fazlası olmasi lazim aslinda mantiken dusununce. Cunku bu penis yani daha efektif ama işte size kıyak geçtim fazla zorlamak istemiyorum. 👍🏻🤝🏻.
       oedon
       Yav aliefe disslemeyeyim disslemeyeyim diyorum ama kaşınıyorsun yiğidim. Bak bu paylaşmış olduğun 430 milyon yıllık bir su akrebi fosili, bilim adamlarının bu türlerin denizden karaya nasıl taşındığını daha iyi anlamalarına yardımcı oldu. Yani evrime darbe atmıyor, evrim sürecini anlamamıza yardımcı oluyor. Haydin selametle.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.