Evrenin Ağzımıza Şlak Diye Tokat Atması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bizimkiz
   bu sabah bir başlığa annem ve babamın kız kardeşimiünv için başka bir şehre götürmesini ama bana bunu yapmadıklarını yazmıştım sabah onlara bana yakın şehirdesiniz banada uğrayın dedim onlarda yarın iş var uğrayamayız dediler ben gayet bunu kabul etmiştim ve burda da kırgınlığımı dile getirdim az önce iş yerime lööök diye giriş yaptılar bilin bakalım ne oldu bayıldım a*k :D resmen gördüm çığlık attım ve bayıldım neyse diceğim o ki bazen çok istediğimiz bir şeyin olması zaman alabilir belki hayat bizle oynarken bazen çok fazla üzerimize geldiği için saçımızı okşayabilir :) sizin hikayeniz var mı zaten bu olmaz zaten benim şansım tutmaz deyip evrenin şlakk diye bak gördün mü nasıl oluyomuş dediği ? not : ağlıyorum şuan
    sairsel
    Evren benim kafama anne terliği attı ve canım yandı, o yüzden anlatmama hakkımı kullanmak istiyorum.
     sacmaliklarbekcisi
     ben sınavıma 1 hafta kala bir ceset buldum neyse eve gittim dalgın olduğum için merdivenden de düştüm ayağımdaki alçıyı sınavdan bir gün önce kendim çıkardım ama tabi sınavda acıyodu işte benim en son şlakım hsdhhjsdjjhds
      caresizcare
      Duygularımı ve tepkileirmi yitirdiğim için Ev yansa üfleyin derim Ev hediye etseler. Koy kenara alırım derim :/
       selenaa
       ben sihirden yorulmuştum bir baktım final
        tsukyomi
        Evren içinde gezegenler, kara delikler, kuasarlar, nötrinolar barındıran bir mekandan ibaret olduğundan, panteist de olmadığımdan hiç böyle bir tokat yemedim. Bana güzel bir şey "verilmemesi" de benim yanlışlarım ya da yanlış insanlara denk gelişim. Ben o denk gelişlerimi skym.
         deniz_yesili
         ben de ağlıyorum şu an.kızartma tavasına elim çarptı hem yandım hem yıktım ortalığı:( tokat gibi tokat
          cinayetvaraga
          Ulan ben neyi çok istesem genelde arzularım hep elimde kaldı. tuttuğum takımın maçını izlerim yenilir, izlemem fark atar. kumar oynarim kaybederim, arabayı değiştirim derim istediğim arabayı bulamam, projem onaylanır ama bürokrasiye takılır, tatile gitmeye niyet ederim reddedemeyeceğim bir is gelir... vs vs vs... keşke vursa tokadıni da kendime gelsem.
           lellu
           Yok valla hep ne istesem olmaz olamaz diye tokat yiyorum ben 🤷‍♀️
            thetalentedmrripley
            İlk üniversite sınavına girdiğimde (2002) İstanbul'da bir bölüm kazanmıştım. Anadolu'nun soğuk ikliminden kurtulacağım diye havalara uçuyordum, sonunda ılıman bir iklimi tadacaktım. İstanbul'a yerleştim ve İstanbul o yıl son kırk yılın en soğuk kışını yaşadı. Okula gitmek için dizime kadar gelen karın içinde otobüs durağına yürürken o kadar çok küfrediyordum ki muhtemelen arada evrene de kaymışımdır. Sonra evrene rest çektim ve bölümü bıraktım. Yeniden sınava girip Ankara'yı tercih ettim. Ankara'nın kulak donduran ayazında okula gitmek için otobüs durağına yürürken bir sigara yaktım ve evrene dedim ki, bebeğim senin yaptığın gider benim ancak hoşuma gider.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.