Evliyken de Sevgili Gibi Ayrı Evlerde Yaşamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Son günlerde belki göreniniz olmuştur. Üç yıldır evli olan Fazıl Say ve Ece Dağıstan çiftinin "Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Ben Fazıl’a veya o bana, hâlâ sırt çantamızla gelip gidiyoruz" açıklamaları baya gündem olmuş. Bana durum inanılmaz garip geldi. Sevgiliyken aynı evde yaşama kısmına çok alışkınız da evlenip farklı evlerde yaşamak bilmiyorum. Madem evlendiniz ki eylemin adı zaten "ev"lenmek, birlikte yaşamayı resmileştirmek bir noktada. Sevgili olarak yaşamak istiyorsanız neden evlendiniz? Anlamadım. Bu durum bir tek bana mı garip geldi?
    eflayilmaz
    Sevgiliyken aynı evde yaşıyorlarsa belki ilişkilerine renk gelsin diye yapmışlardır bilemedim
     gregory_
     Keyifleri öyle uygun görmüs, mutlularsa kime ne??
      detokssuyu
      Kendi tercihleridir ama mantıklı bir yan bulamadım. Eski düzenlerini muhafaza etmek istiyor olabilirler ama evlilik akdine ne gerek vardı o zaman. Bilemedim şimdi.
       eo110
       Buna Wochenenze beziehung (haftasonu ilişkisi gibi bir şey) diyorlar galiba. Avrupa'da yayginmış öyle duymuştum.Yani tam olarak eminde değilim ama öyle bir şey var. Hafta içi iş güç haftasonu randevulaşmalar falan.
        patronicee
        Ben kocamla evimi ayırsam kaynanam gelir benimle yaşar.
         sairsel
         İşin içinde fazıl olunca hiç şaşırmadım, dingil dingil hareketler!
          almila__
          Olabilir insanların farklı evleri varsa ara sıra gidip kalabilir yani bana çok abes gelmedi. ama işte ünlü biri olunca böyle haber oluyor.
           kania_
           Deüşük olurdu
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.