Evlilikte Seksin Bitmesi Boşanmak İçin Yeterli Bir Sebep midir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Evlilikte cinsel birliktelik bir görev midir? Evlilikte seksin bitmesi boşanmak için tek başına yeterli bir sebep midir? Bu şekilde devam eden evlilikler ev arkadaşlığından mı ibarettir? Seks hayatı olmayan çiftler mutlu olamazlar mı? Evliliğin temelini seks mi oluşturur? Günümüzde birçok evliliğin bitmesinin nedeni bu mudur? Evliliğiniz seks hayatınız dışında çok iyi, eşiniz çok iyi anne ya da baba, size karşı da çok iyi, sevgi var, saygı yerinde, her şey çok güzel ancak seks hayatınız yok diyelim evliliğinizi bitirir misiniz?
    redblack
    Evlenmek boşanmak için direkt yeterli bir sebeptir. Tşk.
     meyvesebze
     Saglik problerinden dolayi birlikte olamiosun?? Ee bosanilacak mi? Hayat sadece seks deil.Evlilikte sadece seks deil. Sadece seks oldugunu dusunen ,sapkinligi icin tedavi olsun bence
      sedefartuny
      Evlilikte seks önemli bir olgu ancak evliliği sadece düzenli seks hayatına indirgemek çok yanlış. Bu bir sorunsa mutlaka bir yerlerde (boşanmayı düşünmeden önce) bir çözümü vardır. Onun üzerine gitmek gerek. Tek başına yeterli bir boşanma sebebi olduğunu düşünmüyorum.
       dr.rock
       Yasal olarak bir sebep zaten Düzenli sex ilişkisi yaşamayan çiftler emmioğludur
        okadin
        Genelleme yapmayacağım ancak kadınlar için boşanma sebebi olmamasına karşın erkekler için boşanma sebebidir. Boşanmayı tercih etmiyorlarsa bile aldatma yoluna giderler çünkü onlar için seks yemek gibi su gibi temel bir ihtiyaçtır. Oksitosin hormonunu erkeklerin kadınlardan farklı olarak sadece seks yaparken salgıladıklarını duymuştum.
         sairsel
         Seksin neden bittiğine bağlı ;)
          ecemovskiii
          E yani daha yeterli başka ne sebep olabilir ki? Ev arkadaşı değil ki bu, eş yani. Tabii ki de cinsellik yoksa bitmesi için bir sebep evliliğin.
           benita
           Her anlamda uyum önemli arkdşlr kimse kusura bakmasın
            thetalentedmrripley
            Arkadaşlar ben daha hiç sadece sex olmadığı gerekçesiyle açılan boşanma davası görmedim. Biz genelde kusuru tamamen karşıya yıkıp tazminat falan almak için yazıyoruz dava dilekçesine, çok da şeyapmayın yani mutlaka başka sorunlar da vardır.
             cokbilmisdegilcokbilen
             İnsanların bir evlilikten beklentisine bağlı. Kendim için cinsellik o kadar önemli değil, o nedenle de sorun olacağını düşünmüyorum. Ancak bunu hayatından çıkarmak istemeyen biri içim boşanma sebebi olabilir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.