589
12.11.2020
Evlilikte Seksin Bitmesi Boşanmak İçin Yeterli Bir Sebep midir?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mrlawyerkk
   Evlilikte cinsel birliktelik bir görev midir? Evlilikte seksin bitmesi boşanmak için tek başına yeterli bir sebep midir? Bu şekilde devam eden evlilikler ev arkadaşlığından mı ibarettir? Seks hayatı olmayan çiftler mutlu olamazlar mı? Evliliğin temelini seks mi oluşturur? Günümüzde birçok evliliğin bitmesinin nedeni bu mudur? Evliliğiniz seks hayatınız dışında çok iyi, eşiniz çok iyi anne ya da baba, size karşı da çok iyi, sevgi var, saygı yerinde, her şey çok güzel ancak seks hayatınız yok diyelim evliliğinizi bitirir misiniz?
    who_am_i
    Ya abi şu sigaraların fotoğrafları ne kadar güzeldi ya
     meyvesebze
     Saglik problerinden dolayi birlikte olamiosun?? Ee bosanilacak mi? Hayat sadece seks deil.Evlilikte sadece seks deil. Sadece seks oldugunu dusunen ,sapkinligi icin tedavi olsun bence
      sedefartuny
      Evlilikte seks önemli bir olgu ancak evliliği sadece düzenli seks hayatına indirgemek çok yanlış. Bu bir sorunsa mutlaka bir yerlerde (boşanmayı düşünmeden önce) bir çözümü vardır. Onun üzerine gitmek gerek. Tek başına yeterli bir boşanma sebebi olduğunu düşünmüyorum.
       okadin
       Genelleme yapmayacağım ancak kadınlar için boşanma sebebi olmamasına karşın erkekler için boşanma sebebidir. Boşanmayı tercih etmiyorlarsa bile aldatma yoluna giderler çünkü onlar için seks yemek gibi su gibi temel bir ihtiyaçtır. Oksitosin hormonunu erkeklerin kadınlardan farklı olarak sadece seks yaparken salgıladıklarını duymuştum.
        redblack
        Evlenmek boşanmak için direkt yeterli bir sebeptir. Tşk.
         eefenizz_
         Koyduğun fotoğraf sigara paketimin üstün de vardıı kmxjdmcmx
          helena22
          belki baş sebebi olmasa da bayağı büyük bir etkendir. bundan ötürü yaşanacak sorunlar uygun bir şekilde çözülüp halledilmezse boşanmaya varacak sıkıntılarla uğraşmak boğucu olur
           benita
           Her anlamda uyum önemli arkdşlr kimse kusura bakmasın
            dr.rock
            Yasal olarak bir sebep zaten Düzenli sex ilişkisi yaşamayan çiftler emmioğludur
             thetalentedmrripley
             Arkadaşlar ben daha hiç sadece sex olmadığı gerekçesiyle açılan boşanma davası görmedim. Biz genelde kusuru tamamen karşıya yıkıp tazminat falan almak için yazıyoruz dava dilekçesine, çok da şeyapmayın yani mutlaka başka sorunlar da vardır.
              peripedia
              Tek başına yeterliliği tartışılır ancak ciddi bir sorundur. Karşılıklı çözüme ulaştırılabilecek bir mevzu için boşanılmamalıdır.
               detokssuyu
               Bu durum ilişkideki diğer dinamikleri tetikliyor ve boşanma bu gerekçelerle gerçekleşiyor.
                cokbilmisdegilcokbilen
                İnsanların bir evlilikten beklentisine bağlı. Kendim için cinsellik o kadar önemli değil, o nedenle de sorun olacağını düşünmüyorum. Ancak bunu hayatından çıkarmak istemeyen biri içim boşanma sebebi olabilir.
                 monaiman
                 🤔
                  sairsel
                  Seksin neden bittiğine bağlı ;)
                   xarudax
                   Hiç bir engel yokken (fiziksel açıdan) bilinçli bir şekilde bitiyorsa o evlilik bitmiştir. GG
                    mhmmed911
                    Evliliği seksten ibaret görenler utanmalı bence. Evlilik evlat sevgi ve saygı ile bir ömür geçirmektir.
                     selimkazak
                     önemli faktör
                      csa
                      Yeterlidir tabii ki. Seksin bitmesi iki taraf tarafından da isteniyorsa, veya iki taraf da başka şekillerde bu ihtiyaçlarını karşılıyorsa vs. ayrı mesele ama eğer tamamen tek tarafın tercihinin bir sonucu olarak bitme söz konusuysa elbette memnun olmayan taraf ayrılmalıdır. Hayat bu tarz aptalca kısıtlamalara, sorunlara takılmak için baya kısa...
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.