Evlilik Teklifinde Yüzük Şart mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Evlilik teklifi aşamasını geçtim artık ne kadar gösterişli bir yüzük olduğuna da dikkat ediliyor 😂 Yeni evlenme teklifi alan arkadaşıma kendi aralarında anlaştıkları için çok tatlı çiçekli bir yüzük alındı. Öyle aman aman bir maliyeti de yok ama manevi olarak ikisi için de önemli. İkisi için önemli ama insanlar ona bakmadı tabii 😂🤷🏻‍♀️ Hemen ayy bu ne böyle oyuncak gibi yüzük almış hiç mi düşünmemiş vb. gibi yorumlar. Bana hep saçma gelmiştir taşı çook büyük veya çok küçük hiç ilgimi çekmez. İsterse çok para ödesin isterse hiç ödemesin önemli olan o sürece kadar nasıl yollardan geçtikleri? Nasıl birbirlerine bu zamana kadar destek olup bu kararı aldıkları benim için daha önemli. Bir ünlü eşim şişe kapağı ile evlenme teklifi etti demişti o anda içinden geldiğinden dolayı daha tatlı bir şey görmedim ben. Yüzük dediğin nedir yani sembolik bir şey, bana göre bu kadar gerekli olmamalı.
    hayalperestbirii
    bence en güzelini yapmışşsınn
     kisi
     Yüzük, evli olduğunuzun hemen anlaşılmasını sağlıyor. O açıdan faydalı. Ancak pahalı bir şey alınması bana mantıksız geliyor. Taşın büyüklüğü vs.'den öte gerçek pırlanta vs. olması da bana göre gereksiz. Çok ustalar dışında kimsenin ayırtedemeyeceği kadar iyi sahte taşlar var. Al ucuzundan bir şey, kalan para ile ileride ev, araba vs. almak için yatırım yap.
      kalpci
      Şart tabi mk, üçüncü sınıf Türk dizileriyle büyümüş, hedefsiz, şekilci, tüketici mal karılarla evleniyorsunuz çünkü. Prenses lan onlar ve maddeyle özel hissettireceksin onu maddeyle, sçmış senin aşkına, arkadaşlarına caka satacak mk. Gtüne don alma ama pırlanta al. Hayır o malın yetiştirdiği kız çocuğuda onun gibi klişe manyağı mal oluyor. Nesil düzelmiyor. Evlenmeyin olm böyle karılarla. Bu kısır döngü kırılsın mk
       rafadanlop
       Yani illa şart değil tabi ki. Ama işin de güzel tarafı be abi.
        gizemino
        Kişi almak istemiyorsa tabii ki almasın asla degil bu bir teklif olmak zorunda da degil zaten karşılıklı anlaşılıp evlenilebilir
         enkidu-an
         Aileleri tarafından zoraki olarak evlendirilen Görücü usulü ile evlilik kararı alınmış bazı çiftlerde bu evlilik teklifi saçmalığı var. yav zaten evliliğe karar veren siz değil aileniz neden böyle saçma seremonilere girip kendinizi aptal yerine koyuyorsunuz.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.