Evlilik Teklifi Şart mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Arkadaşlar merak ettiğim bir konu evlilik öncesi bunun resmileşmesi için evlilik teklifi şart mı? Bana iki insan evlilik fikrine okey olduktan sonra konuşup ailelerin tanışması ve artık diğer süreçlerin devam etmesi yeterli gibi geliyor. Ne olursa olsun evlilik teklifinin içinde tamamen şov barındıran ve sadece diğer insanlara göstermelik bir şey olduğunu düşünüyorum. Yüzük için bile binlerce masraf, organizasyona dökülen paralar... Çok gereksiz bir harcama gibi geliyor bana. Siz bu konuda ne düşüyorsunuz?
    lutfen-ama
    Eiffel kulesinin orada üç kilometre öncesinden başlayarak gül yapraklarından yol yapmalı. Kuleye fotoğraflarımızın olduğu slaytı yansıtıp havaifişekler ile adımı yazdırıp 5 karat tektaş ile birlikte ayaklarıma kapanıp evlilik teklif etmeli tabi en basitinden.
     absurdizm
     Değil mi? Sevgilim zorlanacaksa ben edebilirim.
      efla_tun
      Bence yapılması güzel ama organizasyon için abartmaya gerek yok
       eo110
       Teklifi etmişsin, kızcağız kabul etmiş. Aradan 2 gün geçiyor aşkım annem babam beni sana vermiyorlar :)
        merilolika
        bence bırak gösterişi yüzüğe bile gerek yok bi tatlı söz bile yeterli önemli olan hayatının geri kalanının nasıl geçeceği mutlu bir evlilik olmayacaksa isterse uzayda etsin evlilik teklifini hiç bir manası yok anlık bişey çünkü bu işler önemli olan karşındaki insanın sadakatini sevgisini saygısını görmek bilmek
         kitaptakikurt
         fotoğraftakiler en alakasız tiplerin birarada olabilmesi örneği sanırım baksana resmen adam anya kadın konya
          badideasensei
          Şatafatlı şeyler saçma, bir de evlilik teklifi bekleyip bekleyip bilerek o güne hazırlanmak djxjdkcjkfjkdjfid Böyle hiç beklenmeyen bir an olmalı. Tektaş mevzusunu garip buluyorum asıl neden kadınlar 2 yüzük takıyor? Saçma. Önemli olan niyet.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.