Evlilik Teklifi Şart mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Arkadaşlar merak ettiğim bir konu evlilik öncesi bunun resmileşmesi için evlilik teklifi şart mı? Bana iki insan evlilik fikrine okey olduktan sonra konuşup ailelerin tanışması ve artık diğer süreçlerin devam etmesi yeterli gibi geliyor. Ne olursa olsun evlilik teklifinin içinde tamamen şov barındıran ve sadece diğer insanlara göstermelik bir şey olduğunu düşünüyorum. Yüzük için bile binlerce masraf, organizasyona dökülen paralar... Çok gereksiz bir harcama gibi geliyor bana. Siz bu konuda ne düşüyorsunuz?
    absurdizm
    Değil mi? Sevgilim zorlanacaksa ben edebilirim.
     efla_tun
     Bence yapılması güzel ama organizasyon için abartmaya gerek yok
      eo110
      Teklifi etmişsin, kızcağız kabul etmiş. Aradan 2 gün geçiyor aşkım annem babam beni sana vermiyorlar :)
       merilolika
       bence bırak gösterişi yüzüğe bile gerek yok bi tatlı söz bile yeterli önemli olan hayatının geri kalanının nasıl geçeceği mutlu bir evlilik olmayacaksa isterse uzayda etsin evlilik teklifini hiç bir manası yok anlık bişey çünkü bu işler önemli olan karşındaki insanın sadakatini sevgisini saygısını görmek bilmek
        kitaptakikurt
        fotoğraftakiler en alakasız tiplerin birarada olabilmesi örneği sanırım baksana resmen adam anya kadın konya
         badideasensei
         Şatafatlı şeyler saçma, bir de evlilik teklifi bekleyip bekleyip bilerek o güne hazırlanmak djxjdkcjkfjkdjfid Böyle hiç beklenmeyen bir an olmalı. Tektaş mevzusunu garip buluyorum asıl neden kadınlar 2 yüzük takıyor? Saçma. Önemli olan niyet.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.