Evlilik Teklifi Şart mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Arkadaşlar merak ettiğim bir konu evlilik öncesi bunun resmileşmesi için evlilik teklifi şart mı? Bana iki insan evlilik fikrine okey olduktan sonra konuşup ailelerin tanışması ve artık diğer süreçlerin devam etmesi yeterli gibi geliyor. Ne olursa olsun evlilik teklifinin içinde tamamen şov barındıran ve sadece diğer insanlara göstermelik bir şey olduğunu düşünüyorum. Yüzük için bile binlerce masraf, organizasyona dökülen paralar... Çok gereksiz bir harcama gibi geliyor bana. Siz bu konuda ne düşüyorsunuz?
    efla_tun
    Bence yapılması güzel ama organizasyon için abartmaya gerek yok
     absurdizm
     Değil mi? Sevgilim zorlanacaksa ben edebilirim.
      badideasensei
      Şatafatlı şeyler saçma, bir de evlilik teklifi bekleyip bekleyip bilerek o güne hazırlanmak djxjdkcjkfjkdjfid Böyle hiç beklenmeyen bir an olmalı. Tektaş mevzusunu garip buluyorum asıl neden kadınlar 2 yüzük takıyor? Saçma. Önemli olan niyet.
       eo110
       Teklifi etmişsin, kızcağız kabul etmiş. Aradan 2 gün geçiyor aşkım annem babam beni sana vermiyorlar :)
        kitaptakikurt
        fotoğraftakiler en alakasız tiplerin birarada olabilmesi örneği sanırım baksana resmen adam anya kadın konya
         merilolika
         bence bırak gösterişi yüzüğe bile gerek yok bi tatlı söz bile yeterli önemli olan hayatının geri kalanının nasıl geçeceği mutlu bir evlilik olmayacaksa isterse uzayda etsin evlilik teklifini hiç bir manası yok anlık bişey çünkü bu işler önemli olan karşındaki insanın sadakatini sevgisini saygısını görmek bilmek
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.