Evlilik Seks Hayatının Gidişatını Neden Değiştirir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   libidio
   İletişimin her geçen gün azalmasından dolayı diyebilir miyiz? Uzun yıllar evli olan arkadaşlarımdan zaman zaman dinlediğim bir problem. Üstelik sonu aldatma veya ayrılığa kadar gidiyor. Evlilik bence son derece güzel lakin bir süre sonra hep aynı şeylerin olması insanı ruhen monotonlaştırabiliyor. Bu çiftlerin seks hayatlarıyla da ilgili. İlişkilerin monotonlaşmadan devam etmesi adına iletişim şart.. Konuşmak dinlemek gerekli. Duygularınızı eşinize aktarmalı ve sorunu bir oturuşta çözmek yerine birbirinize zaman tanıyarak çözülmeye çalışılmalı. Cinselliğin azalmasına veya bitmesine neden olan sorunlar konuşulmalı. İlk günler hatırlanarak o heyecanın tekrar yaratılması adına çözümler üretilmeli. Örnek; - sabah uyandığınızda partnerinize dokunabilirsiniz, dokunmak önemli - Sevişmek için illa gece olmasını beklemeyin canınız istediğinde partnerinize bunu belli edin. - Seviştiğiniz alanları değiştirin. "Duşta, Koltukça, yerde vb." - Partnerinizi heyecanlandıracak pozisyonları denemeye odaklanın - Onunla birlikte olmanın size vermiş olduğu heyecanı hissettirerek yapın. Sözün özü şu ki, bireyler kendi arzularını canlandıracak adımları beraber atarak bu sorunu çözebilirler diye düşünüyorum..
    dr.rock
    ARKADAŞLAR EVLİLİKLERİN İLERİ Kİ YILLARINDA CİNSEL HAYATIN BİTMESİNİN NEDENİNİ "MEKANİKTİR" DURUMU TÜM ÇIPLAKLIĞIYLA ANLATIYORUM, TOPLAŞIN: Evlilikten önce kadınla erkek sevişirler ama o zaman kadın "ay bu beni hafif görüpte ya evlenmezse" diye düşünerek sevişme esnasında sanki ilk defa yılan görmüş gibi "ayyyy" falan diye bağırarak utangaçlanır. Sonra adamda "ay ne kadar mütaasip bir kadın kesin evleneyim" diyerek evlenirler. Evlendikten sonra kadın "oh neyse ki" diyerek yatakta messiye dönüşür, adamda "oha" der. Yıllar geçtikçe kadın bakar ki her erkek gibi bu erkekte odun, jübile yapar, eşofmanı çeker ve gtünü büyütür. Erkekte bıldırcın avına çıkmak ister ama başaramaz. Elimizde kalan gtü büyük kadın ve kel göbekli dayı bu noktadan sonra sevişmezler çünkü kadın kocaman gtlü , adamda kocuman gübekli olduu için pipi kukuya yetişmez. SON
     benita
     Yeni yeni modalar yok monotonlaşıyormuş da, iletişim olmuyormuş da, heyecan kalmıyormuş falan filan. Eski insanların yaşadıklarıyla uzaktan yakından alakası yok, terslik var bir yerde
      palmiye
      Tamam.
       who_am_i
       Okey
        utumasasiilekayanadam
        Düşün tabii düşünmek güzeldir
         seyit-yildiz1
         Ya bu anlaşılmayacak kadar karmaşık çetrefilli bir durum değil ki. Arkadaş hergün aynı yemeği yemek,aynı filmi izlemek, aynı etkinliği yapmak kısacası rutine bağlanmış herşey zamanla heyecanını,tadını,ilk zamanlar aldığın hazzı, önemini, değerini, sıralamadaki yerini, arzu duyulan birşey olmasını yitirir. Oraya yazdığın yok konuşun,yok değişik yerlerde yapın, yok onun sevdiği pozisyonları yapın,sabah dokunun falan feşmekan hikaye. Çok çift tanıdım bunun sınırını kontrol edemeyip swinger,cuckold gibi durumlara yelken açan sırf o heyecan,zevk ve adrenalin için. Ne yaparsanız yapın, kıçınızı da yırtsanız bu bizim fıtratımızla alakalı bir durumdur,değiştirilemez ve monotonlaşması kaçınılmazdır. Evleniyorsan bunu da göze alacaksın eşşek gibi.
          roxannee-
          Bir oran vermek ya da genelleme yapmak sağlıklı değil ama zaten çoğu çift ilk cinsel deneyimlerini evlendiklerinde yaşıyor. Cinselliği de bir açlığı doyurmak olarak yaşıyorlarsa zaten illaki bir yerden sonra doyacaklardır diye düşünüyorum. Ve denildiği gibi çiftler arasında bir iletişim yoksa sekste evlilikte bir yerden sonra yürümüyor. Evlilik denilen şeyin düşünüldüğü kadar ya da herkesin böyle b*k varmış gibi evlenme meraklısı olduğu kadar kolay bir şey olduğunu da düşünmüyorum. Sırf rahatça sevişeyim diye evlenenlerin de çoğu hayal kırıklığına uğruyordur muhtemelen.
           domatescokpahali
           anlaşıldı
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.