Evliliğini Bitirme Kararı Almış Ancak Henüz Boşanmamış Biriyle İlişki Yaşamak Yuva Yıkmak Değil de Ne
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Öykü Serter'i hepimiz tanıyoruz. En son hedefi on ikiden vuran muhalif tweetleri ile baya alkış tutmuştuk. Öykü Hanım, Armağan Çağlayan'ın YouTube programına konuk olmuş ve demiş ki, "Medeni durumu ilişki yaşamaya müsait olmayan bir erkekle çok uzun süre birlikte oldum ama yuva yıkan kadın değilim. Zaten uzun süre önce çözülmüş bir yuva vardı. Benden önce yaşanmış ilişkiler vardı." Bu olayın bir benzerini Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'ta görmüştük. Konumuz teknik olarak hala evli olan ancak evliliğinde sorunlar olan ya da evliliği bitmek üzere olan insanlarla ilişki yaşamak normal bir durum mu? Son zamanlarda Esra Erol ve Müge Anlı'nın programlarında da karşılaştığımız bu durum ünlüler dünyasında normalize edilip duruyor. Tamam evlilik birliği bitmiş olabilir o zaman sizde resmi olarak boşanmayı bekleyiniz ilişki yaşamak için bu kadar zor olmasa gerek.
    cansevim
    öykü de öykü ama haa... erik gibi kadın. kütür kütür :d
     handeyakar07
     Deprem de yıkılmak üzere olan yuvaları yıkar. Ne alaka derseniz. Bilmem. Düşünün siz bunu da.
      detokssuyu
      Adamlar bu bahane ile birçok kadını salak yerine koyuyor. Benim evliliğim çok kötü durumda, boşanacağım. Ceren Hindistan diye bir kadın vardı. Oyuncu. Çocukları oldu, adam boşanmadı, kadın neye uğradığını şaşırdı. Neden riske giresiniz ki? Boşansın ne yaşıyorsanız yaşayın.
       asit
       normalleştilirmiştir bu durum..ayrılmak üzere olan kadının yerine kendisini koyup az düşünseymiş keşke.
        mrlawyerkk
        Boşanma sonrası iddet süresi diye bir durum söz konusudur. Kadınlar için geçerlidir. Boşanan kadının yeni bir evlilik yapmak için 300 gün beklemek durumundadır. Bu durum hamile kalma olasılığına karşı doğacak çocuğun soy bağını korumak içindir. TV programlarında bir şekilde soy bağı değiştirilen çocukları izliyoruz. Erkekler için böyle bir süre zarfı yok ancak oluşabilecek herhangi bir soruna karşılık yeni bir ilişki ya da evlilik için boşanmayı beklemek gerek. Sizin ilişki yaşadığınız adamın eşi gebe olabilir, boşanma gerçekleşmeyebilir. Hakim boşamama kararı alabilir. Bunlar günlük hayatta karşılaşılan şeyler. Bunu bu kadar doğallaştırmak ise çok yanlış.
         ulanayca
         bu nasıl bi yüzsüzlük ya böyle? ne zamandır normal oldu böyle beyanlarda bulunmak.
          bright-wizard
          köşemde sizleri izliyorum 🤠
           irmak676
           Yuva yıkmak değil zaten boşanacaklar diyosun
            okadin
            Bal gibi yuva yıkmaktır. Tamam aldatılan bir kadının o adamla evliliğine devam etmesini onaylamıyorum ama iki kişinin sorunlarının ortasında başka bir kadın ya da adam belirince işler bambaşka bir noktaya evriliyor. Hep çok mantıklı bulurdum Öykü'yü ama hoşuma gitmedi bu açıklamaları. İç dinamiklerinde sorun olan her evlilik bitecek diye bir kaide yok. Beklersin evlilik biter o zaman başlatırsın ilişkini ama bu hemcinse yapılan çok ciddi bir haksızlık.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.