Evliliği Bitirmeye Yetecek Sebepler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Bence kesinlikle kıskançlık ve saygısız konuşmalar. Yani kıskançlık nefret ettiğim bir şeydir. O zaten hiçbir surette kabul edilemez. Saygısızca konuşulması da değil evliliği arkadaşlığı bile bitirir bence.
    ladydisko
    İhanet
     me_out_bye
     İlgisizlik. Çirkin muamele.
      okadin
      Bir sebep aramaya, felaket senaryoları yaratmaya gerek yok. Bir sebep olmaksızın, mutlu olmadığınızı düşünüyorsanız evliliği sonlandırmalısınız. Evliliği sonlandırmak için kötü durumlara maruz kalma gerekliliği çok yanlış. Toplum olarak boşanmanın kötü bir durum olduğunu kabul ettiğimizden belki de. Klişe evet ama gerçekten kimse boşanmak için evlenmiyor ama herkes evliliğini yürütecek diye de bir kaide yok. Ya da evliliği bitirmek için ortada illa ihanet, şiddet olmak durumunda değil.
       ecemovskiii
       Bence iki tarafın birbirinden yorulması bile yeterli. Sizi mutsuz eden, tükenmiş hissettiren hiçbir yerde durmak zorunda değilsiniz
        monaiman
        Şiddetli geçimsizlik, aldatma vs. Kışın ortasında baharı yaşadığını sanan Adnan'ında dediği gibi: ''Sadece aynı çatı altında takvimleri devirmek." olur.
         dileksln
         Boşanmaların tek nedeni evlilik.
          meyvesebze
          Libidolu bi tanidiktan alinti 'Seksizlik' Sessizlik gibi.Bence sessizlikte bi sebep
           samyeli90
           Aldatılmak Güvensizlik Saygısızlık Aşırı Kıskançlık Şiddet
            rarero
            Evliliği bitirmeye yetecek en temel sebep bence de kesinlikle saygıdır. Saygının olmadığı bir ilişki tahayyülü benim için gerçekten zor. Kişinin kendisine de saygısı olmadığını gösterir bu durum. Ne yazık ki evliliğe karar vermiş çoğu insanın görmezden geldiği bir şey olduğu için bu durum, boşanmalarla sonuçlanıyor. Gerçekten insanlar biraz olsun bu konuda kendilerini ölçüp tartmalı diye düşünüyorum.
             belizzimaaa
             O insana karşı artık eskisi gibi hissetmemek. Tükenmişlik. Yeterli bence
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.