Evli Kadının, Eşine Yatakta "Hayır" Deme Hakkı Yok Diyen Zavallı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Böyle insanlarla yaşıyoruz. Bu ne iğrençlik, nasıl bir düşünce tarzı aklım almıyor. Çok korkuyorum.
    ozanesi
    Kanımca çok da ciddiye alınmaması gereken bir olaydır. Zira sosyal medyada bu tür marjinal tutumlar fikri savunmak ya da karşısında olmaktan çok, kişisel olarak ön plana çıkma çabasıdır. Ben bu sebeple spamlayıp geçilmesini öneriyorum.
     sardunya
     işin kötü tarafı bu adam, eşinden bahsediyor. yani eşinin hayır deme hakkı yok diyor. bu sebeple marjinal bir tarafı yok bunun. böyle bir düşünce var ve bu çok korkunç.
      hickurusu
      Tecavüzden başka bir şey değildir. Yazık.. Kadın evinde bile rahat değil..
       buse01
       Saçma ya kadın istemezse zorla yapacak o zaman sadece regl günü izin vermeyebilir falan demiş, ne cins insanlar var ya...
        madashell
        bu dini bir zırvalık olabilir mi? bildiğimden değil, sadece soruyorum.
         _umut_
         Bir kere en başta kadın istemedikten sonra o cinsel ilişkiden ne zevk alacaksın ki ? Ya da sadece aşkla yapılması gerektiğini düşündüğüm için bana öyle geliyordur. Kadın istemezse zaten şevhet veya zevk olmuyor. Git duşta kendi kendini tatmin et aynı şey.
          me_out_bye
          Karı koca kararları ortak alır. Kimse kimseyi zorlayamaz. Evli oldukları için ama tarafların birbirine fedakarlık yapması elinden geldigince yardımcı yapıcı olması gerekir. Eğer aksi davranılırsa araya soğukluk girer. Kavgalar başlar ve malum son çiftler boşanır. Bu kadar basit. Hiçbir kadın zorla kocası ile birlikte olmak zorunda degildir. Adam o an istiyor diye. Ama hiçbir adamda karısının sürekli bahane uydurması negatif davranmasını çekmek zorunda değildir. Boşanazi olur. 🤔🤷🏻‍♂️ -- Görüntülerdekini ciddiye almayın. Cahilin teki.
           raselika
           Yallah arabistana habeş maymunu.
            turan-burc
            Biri bu herifi zorla.... aklı başına gelir!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.