Evli dio'culardan Bekarlara Tavsiyeler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   utumasasiilekayanadam
   Evet evli arkadaşlar olumlu veya olumsuz tavsiyelerinize açığız, saygılar
    mevsimlerdensnbahar61
    Evli değilim ama çevremdekilerin nerdeyse hepsi evli şöyleki bunu tavsiyesi metodu yok bence zaten senin belli başlı be karakterin var onu değiştiremezssin ama zamanla onunda huyuna göre evrinilmeli bence ayak uydurmak gibi tabi sevgi ve saygıdan ziyade
     zeynebio
     aaa güzel başlık bence de bizlere tavsiye verin
      kendimvehepimiz
      Aşkından öldüğünüz kişiyle değil, tahammül edebileceğiniz kişiyle evlenin.
       meyvesebze
       EVLENMEYİN... 😁
        daisyyy
        öncelikle aynı evin içine girene kadar pek tanımıyorsunuz. Ev içinde bambaşka bir şey çıkıyor. Bildiğin sürpriz yumurta. Ama ben bununla evlenmedim ki bu da kim diyorsunuz. Sonra alışıyorsun mecbur tabii kavgalarda çok çıkıyor. Değiştirmek yönlendirmek için uğraşınca. Karşılıklı olarak ya orta yol bulunuyor ya da bir şekilde alışıyor kabul ediliyor. Ama siz yine de çok büyük ödünler vermeyin kendinizden.
         zodyakli
         Evlenmeye en evlenmek isteyenimiz bile meraklı bizim ülkemizde. Ha tavsiyelere uyan da yok ama olsun siz yine de yazın :)
          sinek_valesi
          Bekarlar evlenmek ister, evliler evlenmeyin der :(
           rocknrollbabe
           Direkt şunu göreceğimize eminim: klasik evlenmeyin diyecekler kdjdjdj
            thetalentedmrripley
            1- Her an her dakika beraber olmanıza gerek yok, her şeyi birlikte yapmak zorunda değilsiniz. Her ikinizin de kendine ait zamanı ve alanı olsun. 2- Çocuk yapmak için çok acele etmeyin, çok güzel bir şey ama öncelikle her ikiniz de o sorumluluğu almaya hazır olana kadar bekleyin. Hele aileler istiyor diye çocuk yapma gafletine sakın düşmeyin. 3- Gerçekten boşanmaya karar vermemişseniz boşanma lafını ağzınıza almayın. Yoksa laçkalaşıyor ve her tartışmada boşanma lafı eder hale geliyorsunuz. 4- Bir kere boşandığınız kişiyle bir kez daha evlenmeyin.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.