Evli Birine Aşık Olmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Benim ultra zeki ve bir o kadar da salak bir arkadaşımın bizzat başına gelmiş olaydır. Kendisi biriyle tanışıyor ve bir süre takılıyorlar. Sonra adam buna dürüst davranıp tüm durumu anlatıyor. Bizimki şok. Bir süre görüşmediler. Sonra tekrar görüşmeye başladılar çünkü malum yalan hikaye olan "yakında boşanacağım" yalanı... Bunlar 1 sene kadar gizli saklı görüştüler bizim kız da kabul etti tabii bu durumu. Sonunda boşandı adam bizim kızla birlikte olmak için. Çok dedim yuva yıkanın yuvası olmaz diye ama dinlemedi. Gaziantep'ten fotoğraf atmışlar.
    benita
    Siz ne psikopat bi topluluksunuz ne bok varsa sizi buluyor?
     tsukyomi
     Nasıl arkadaşlar seçiyorsun kendine be Rase?
      mevsimlerdensnbahar61
      Bakın şimdi güzelce açıklayacağım durumu. birinin evli olduğunu bilerek ona aşık olmak çok küçük bi ihtimaldir ki öyle bi hissiyatın vuku bulması muhtemelse uzak durmak en iyisidir ki öyle de olmalıdır (hani insan oğlu çiğ süt hesabı her ihtimali gözetmek gerek). Bi de şu var bu amip evli olduğunu istemli bi şekilde belirtmez ve sen belli bi duygular içerisine girersin heh o zaman senin bir suçun yok karşıdaki davar ve sen de sepet havası çalarsın öyle yani.
       cevizaagacum
       evli birine nasıl aşık olunuyor ya adam evli ailesi var aklım alamadı gitti
        irmak676
        Sık sık yaşarım.
         palmiye
         Bu kişi kocam olur.
          cinayetvaraga
          Full renk var senin hayatında ve arkadaşlarında helal yani. haftaya da süper teknoloji şişmelere aşık bir arkadaş hilayesi bekliyorum. bunu bi düşün.
           patronicee
           Başıma gelmiş bir olaydır. Evli olduğumu bildiği halde hastanede peşimden koştu. Hiç farketmemişim, bence farketmemem çok normal. Arkadaşlar sezdiler, ben görmezlikten geldim ama olmadı. Mesajlar attı, aşk itirafları,kimse duymaz gibisinden ağızlar. Konuşmaya çalıştı falan. Üstelik çocuklarımla beni çarşıda çok kez görmüştü. Neyse uzatmayacağım, eşimi bu işe karıştırmadan doğruca abime söyledim. Sağolsun halletti.
            ozlemiko_0
            Aklıma Yıldız Tilbe'nin Ama Evlisin şarkısı geldi. Çoğu kadın yaşıyor bunu adamın evli olduğunu bilmiyor sonra öğreniyor ama iş işten geçmiş oluyor. Kanıp gidiyor bir adamın peşine. Tabi bir de bile bile aşık olanlar var. Onları hiç anlamıyorum zaten. Uzak olsun böyle şeyler bizden. Daha bekâr dümdüz adamlarla uğraşamıyoruz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.