74
13.1.2021
Evli Birine Aşık Olmak
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   raselika
   Benim ultra zeki ve bir o kadar da salak bir arkadaşımın bizzat başına gelmiş olaydır. Kendisi biriyle tanışıyor ve bir süre takılıyorlar. Sonra adam buna dürüst davranıp tüm durumu anlatıyor. Bizimki şok. Bir süre görüşmediler. Sonra tekrar görüşmeye başladılar çünkü malum yalan hikaye olan "yakında boşanacağım" yalanı... Bunlar 1 sene kadar gizli saklı görüştüler bizim kız da kabul etti tabii bu durumu. Sonunda boşandı adam bizim kızla birlikte olmak için. Çok dedim yuva yıkanın yuvası olmaz diye ama dinlemedi. Gaziantep'ten fotoğraf atmışlar.
    benita
    Siz ne psikopat bi topluluksunuz ne bok varsa sizi buluyor?
     tsukyomi
     Nasıl arkadaşlar seçiyorsun kendine be Rase?
      visnelikapkek
      Eski bir arkadaşındır o eskidir
       mevsimlerdensnbahar61
       Bakın şimdi güzelce açıklayacağım durumu. birinin evli olduğunu bilerek ona aşık olmak çok küçük bi ihtimaldir ki öyle bi hissiyatın vuku bulması muhtemelse uzak durmak en iyisidir ki öyle de olmalıdır (hani insan oğlu çiğ süt hesabı her ihtimali gözetmek gerek). Bi de şu var bu amip evli olduğunu istemli bi şekilde belirtmez ve sen belli bi duygular içerisine girersin heh o zaman senin bir suçun yok karşıdaki davar ve sen de sepet havası çalarsın öyle yani.
        cevizaagacum
        evli birine nasıl aşık olunuyor ya adam evli ailesi var aklım alamadı gitti
         gregory_
         Büyük konusmamak lazim, her ne kadar bu öykü cinsi seyler hep raselikaya denk gelsede hayat garip bisey.
          irmak676
          Sık sık yaşarım.
           palmiye
           Bu kişi kocam olur.
            cinayetvaraga
            Full renk var senin hayatında ve arkadaşlarında helal yani. haftaya da süper teknoloji şişmelere aşık bir arkadaş hilayesi bekliyorum. bunu bi düşün.
             patronice24
             Başıma gelmiş bir olaydır. Evli olduğumu bildiği halde hastanede peşimden koştu. Hiç farketmemişim, bence farketmemem çok normal. Arkadaşlar sezdiler, ben görmezlikten geldim ama olmadı. Mesajlar attı, aşk itirafları,kimse duymaz gibisinden ağızlar. Konuşmaya çalıştı falan. Üstelik çocuklarımla beni çarşıda çok kez görmüştü. Neyse uzatmayacağım, eşimi bu işe karıştırmadan doğruca abime söyledim. Sağolsun halletti.
              ozlemiko_0
              Aklıma Yıldız Tilbe'nin Ama Evlisin şarkısı geldi. Çoğu kadın yaşıyor bunu adamın evli olduğunu bilmiyor sonra öğreniyor ama iş işten geçmiş oluyor. Kanıp gidiyor bir adamın peşine. Tabi bir de bile bile aşık olanlar var. Onları hiç anlamıyorum zaten. Uzak olsun böyle şeyler bizden. Daha bekâr dümdüz adamlarla uğraşamıyoruz.
               sadisfekshin
               Olmadım. Olmak da istemem. Ama bir defasında evli olduğunu bilmediğim birisinden hoşlanmıştım. Sonra evli olduğunu öğrendim. Bir süre daha aynı şekilde hoşlanmaya devam ettim ama iletişimimi o anda direkt kestim.
                ladyfierce
                Hatun kişi öncesinde evli olduğunu bilmeden birşeyler hissetmiş ve daha sonra karşı tarafın medeni durumunu öğrenmişse bunda yanlış bir durum yoktur. Aksi olmuşsa iki tarafa da yazıklar olsun.
                 kania_
                 Ben olmam Allah göstermesin. Benden uzak nereye yakınsa oraya yakın olsun
                  bimuhendisy
                  Ya yürü git. Karakterini oluştur gel. Ot-bok meselesi ile karıştırılmayacak bir olay!
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.